identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

SPLASH SRL

CAEN 7721 — Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CUI 25725063J2009001367125Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
330mii lei
▲ 87,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−40mii lei
▲ 75,4% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
17ani
din 2009
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SPLASH SRL (CUI 25725063, nr. J2009001367125) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală: activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN 7721). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 330 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, SPLASH SRL a raportat o cifră de afaceri de 329.647 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 87,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 40.106 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (512.891 lei) depășesc activele totale (297.996 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-168.457 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-40.106 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25725063
Nr. Reg. Comerțului
J2009001367125 · EUID ROONRC.J2009001367125
Cod CAEN
7721 — Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-06-30 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400264
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. ASCHIUTA & DADEM S.R.L. · 25 m · CAEN 9319 · +1 firme la aceeași adresă
  2. AUTO FLUX CENTER SRL · 28 m · CAEN 4781 · +1 firme la aceeași adresă
  3. PANDA SOUND MUSIC SRL · 52 m · CAEN 9002
  4. TCM VULCAN SRL · 53 m · CAEN 9531
  5. DAVIAROCA S.R.L. · 62 m · CAEN 4312
  6. TECHSIM SOLUTIONS SRL · 78 m · CAEN 4690 · +1 firme la aceeași adresă
  7. NICOL ROM SRL · 80 m · CAEN 4312
  8. TRANSBUCUR SRL · 87 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025330 mii lei▲ 87,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
82 mii165 mii247 mii330 mii2023 · cifră de afaceri: 320.895 lei2023 · profit net: 10.898 lei20232024 · cifră de afaceri: 175.498 lei2024 · profit net: -162.717 lei20242025 · cifră de afaceri: 329.647 lei330 mii2025 · profit net: -40.106 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
513 mii lei▲ 29,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7721 · 550 firme · mai sus decât 87% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 62% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-12,2% marjă · mai sus decât 32% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-12,2%
Creștere CA an/an
+87,8%
Datorii / active
172%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,8%/an
Grad de îndatorare
172%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025329.647+87,8%-40.106-12,2%512.891297.996-168.457—
2024175.498−45,3%-162.717−999%-92,7%396.176227.252-128.3511
2023320.89510.8983,4%167.171166.97934.3661
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
OFFROAD CARTING S.R.L.39315047radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 407 mii lei, 1 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2025 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2025 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SPLASH SRL

Este SPLASH SRL o firmă activă?

Da. SPLASH SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este SPLASH SRL plătitoare de TVA?

Da, SPLASH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.01.2022 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO25725063.

Ce cifră de afaceri are SPLASH SRL?

În 2025, SPLASH SRL a avut o cifră de afaceri de 329.647 lei, în creștere cu 87,8% față de 2024, și o pierdere netă de 40.106 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este SPLASH SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SPLASH SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are SPLASH SRL datorii la ANAF?

SPLASH SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SPLASH SRL?

Sediul social declarat al SPLASH SRL este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI.

Ce activitate are SPLASH SRL?

Activitatea principală declarată a SPLASH SRL este „Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv” (cod CAEN 7721).

Când a fost înființată SPLASH SRL?

SPLASH SRL a fost înregistrată pe 30.06.2009, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2009001367125.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPLASH SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala