identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

M & I BEST DENT SRL

CAEN 3250 — Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
CUI 25741166J2009000696040Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
557mii lei
▲ 20,2% vs. 2024
Profit net · 2025
4.403lei
▼ 23,1% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2025, M & I BEST DENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 557.449 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,2%. Rezultatul net a fost un profit de 4.403 lei. Datoriile totale au crescut cu 251,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25741166
Nr. Reg. Comerțului
J2009000696040 · EUID ROONRC.J2009000696040
Cod CAEN
3250 — Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-07-03 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MILCOV, NR.97, SC.B, AP.2 · 2 firme aici
Cod poștal
600143

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
557.449 lei
▲ 20,2%
Profit net
4.403 lei
▼ 23,1%
Datorii
158.680 lei
▲ 251,8%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 349.655 lei2024: 463.644 lei2025: 557.449 lei557 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 19.002 lei2024: 5.724 lei2025: 4.403 lei4.40320232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,8%
Creștere CA an/an
+20,2%
CA / salariat
92.908 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025557.449 lei4.403 lei158.680 lei212.556 lei69.285 lei6
2024463.644 lei5.724 lei45.109 lei109.992 lei64.883 lei6
2023349.655 lei19.002 lei60.373 lei136.032 lei75.659 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

M&
M & I SUPPLY DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54211821 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
M & I SUPPLY DISTRIBUTION S.R.L.54211821în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · Bacău

ET
EVIDENT TOOTH S.R.L.
CUI 49379420 · Mun. Bacău
PS
PROTEZIA S.R.L.
CUI 49132918 · Mun. Bacău
DP
DENTI PAV S.R.L.
CUI 46725783 · Mun. Bacău
PD
PAVĂLUX DENT S.R.L.
CUI 46685271 · Mun. Bacău
AS
ABOUTTOOTHLIFE S.R.L.
CUI 46660030 · Mun. Bacău
GI
GABOPTIX INTERNAŢIONAL S.R.L.
CUI 46586057 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M & I BEST DENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →