identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

SEVEN CREATIONS SRL

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 25841980J2009001002053Neplătitor TVATVA la încasareVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
190mii lei
▲ 297,7% vs. 2024
Profit net · 2025
5.339lei
▲ 115,1% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
17ani
din 2009
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SEVEN CREATIONS SRL (CUI 25841980, nr. J2009001002053) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Nojorid, județul Bihor, înființată în 2009. Activitatea principală: comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, SEVEN CREATIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 189.556 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 297,7%. Rezultatul net a fost un profit de 5.339 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,4% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.110.216 lei) depășesc activele totale (562.058 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-548.158 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25841980
Nr. Reg. Comerțului
J2009001002053 · EUID ROONRC.J2009001002053
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-07-31 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. STUBO CONCEPT S.R.L. · 14 m · CAEN 4100
  2. GIA STUDIO EVENTS S.R.L. · 19 m · CAEN 7420
  3. GOPROTEIN SRL · 23 m · CAEN 4727
  4. GAV PRO SERV TEHNIC S.R.L. · 40 m · CAEN 8110 · +1 firme la aceeași adresă
  5. FUTURE CLEANING S.R.L. · 43 m · CAEN 4789
  6. EVERTON SPEDITION SRL · 64 m · CAEN 4941
  7. PRO OXITERAPIE S.R.L. · 89 m · CAEN 9623
  8. AGILE SOFTWARE SRL · 90 m · CAEN 7311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025190 mii lei▲ 297,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
47 mii95 mii142 mii190 mii2023 · cifră de afaceri: 83.336 lei2023 · profit net: -81.731 lei20232024 · cifră de afaceri: 47.666 lei2024 · profit net: -35.335 lei20242025 · cifră de afaceri: 189.556 lei190 mii2025 · profit net: 5.339 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
1,11 mil lei▼ 8,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4712 · 11.294 firme · mai sus decât 47% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Bihor · mai sus decât 44% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,8% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,8%
Creștere CA an/an
+297,7%
Datorii / active
198%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-5,5%/an
Grad de îndatorare
198%
Angajați, în timp
4 → 2 (2021–2024, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025189.556+298%5.3392,8%1.110.216562.058-548.158—
202447.666−42,8%-35.335-74,1%1.211.483657.986-553.4972
202383.336-81.731-98,1%1.196.409678.248-518.1612
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-02Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA

Întrebări despre SEVEN CREATIONS SRL

Este SEVEN CREATIONS SRL o firmă activă?

Da. SEVEN CREATIONS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este SEVEN CREATIONS SRL plătitoare de TVA?

Nu, SEVEN CREATIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are SEVEN CREATIONS SRL?

În 2025, SEVEN CREATIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 189.556 lei, în creștere cu 297,7% față de 2024, și un profit net de 5.339 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este SEVEN CREATIONS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SEVEN CREATIONS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are SEVEN CREATIONS SRL datorii la ANAF?

SEVEN CREATIONS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SEVEN CREATIONS SRL?

Sediul social declarat al SEVEN CREATIONS SRL este în JUD. BIHOR, SAT NOJORID COM. NOJORID, STR. AVRAM IANCU.

Ce activitate are SEVEN CREATIONS SRL?

Activitatea principală declarată a SEVEN CREATIONS SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712).

Când a fost înființată SEVEN CREATIONS SRL?

SEVEN CREATIONS SRL a fost înregistrată pe 31.07.2009, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2009001002053.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEVEN CREATIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala