identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

LISMARI SERVCOM SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 26066076J2009009894409Plătitor TVA din 2009Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,19mil lei
▲ 5,6% vs. 2024
Profit net · 2025
108mii lei
▲ 229,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
16ani
din 2009
În anul 2025, LISMARI SERVCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.186.003 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,6%. Rezultatul net a fost un profit de 107.669 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26066076
Nr. Reg. Comerțului
J2009009894409 · EUID ROONRC.J2009009894409
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-10-05 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. INVALID SULIGĂ, NR.27 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.186.003 lei
▲ 5,6%
Profit net
107.669 lei
▲ 229,1%
Datorii
478.709 lei
▼ 5,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.650.779 lei2024: 2.070.132 lei2025: 2.186.003 lei2,19 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -4.587 lei2024: 32.720 lei2025: 107.669 lei108 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,9%
Creștere CA an/an
+5,6%
CA / salariat
1.093.002 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
120,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025489.641 $24.117 $107.226 $127.330 $20.104 $2
2024450.273 $7.117 $110.336 $106.440 $-3.896 $2
2023360.763 $-1.002 $70.351 $65.433 $-4.917 $3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

QS
QUEENS SECRETS RENTAL S.R.L.
CUI 50050803 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

AV
ALERIKA VMG GROUP S.R.L.
CUI 55523350 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TT
TACTIC TEAM S.R.L.
CUI 55520582 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
SARA MARKET TEY S.R.L.
CUI 55497455 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LP
LIT PLUS S.R.L.
CUI 55482071 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PD
PRUN DISTRIBUTION PLACE S.R.L.
CUI 55463207 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DC
DGG COMPANY S.R.L.
CUI 55443161 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LISMARI SERVCOM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →