identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

RAPALA VMC ROMÂNIA S.R.L.

CAEN 4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
CUI 26103883J2009002208232Plătitor TVA din 2009normark.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,81mil lei
▲ 1,7% vs. 2024
Profit net · 2025
570mii lei
▼ 8,2% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
16ani
din 2009
În anul 2025, RAPALA VMC ROMÂNIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.805.527 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,7%. Rezultatul net a fost un profit de 569.515 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26103883
Nr. Reg. Comerțului
J2009002208232 · EUID ROONRC.J2009002208232
Cod CAEN
4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-10-14 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
normark.ro
Email
office@normark.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.805.527 lei
▲ 1,7%
Profit net
569.515 lei
▼ 8,2%
Datorii
174.709 lei
▲ 53,6%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.891.031 lei2024: 12.591.287 lei2025: 12.805.527 lei12,81 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 348.303 lei2024: 620.261 lei2025: 569.515 lei570 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+1,7%
CA / salariat
2.134.255 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+6,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.805.527 lei569.515 lei174.709 lei6.228.041 lei6.058.319 lei6
202412.591.287 lei620.261 lei113.712 lei5.597.733 lei5.488.805 lei6
202312.891.031 lei348.303 lei-17.534 lei4.903.407 lei4.868.543 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · Ilfov

RD
ROSSETA DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 21449879 · Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
SC
SAV COM DISTRIBUTION RETAIL S.R.L.
CUI 14509293 · Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
HP
HIRAM PRODCOM S.R.L.
CUI 13714630 · Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
TC
TOTAL CLEANER GROUP SERVICE S.R.L.
CUI 10882051 · Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
OS
ONVEL S.R.L.
CUI 54981090 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
BS
BOXINBOX S.R.L.
CUI 54953936 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAPALA VMC ROMÂNIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →