identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

NEODERMIS MEDICAL CENTER SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 26146345J2009010503408Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
93mii lei
▼ 12,7% vs. 2024
Profit net · 2025
6.144lei
▼ 71,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
16ani
din 2009
În anul 2025, NEODERMIS MEDICAL CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 93.204 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,7%. Rezultatul net a fost un profit de 6.144 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26146345
Nr. Reg. Comerțului
J2009010503408 · EUID ROONRC.J2009010503408
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-10-26 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BADEA CÂRŢAN, NR.67, BL.37A, SC.B, ET.8, AP.32 · 2 firme aici
Cod poștal
20661

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
93.204 lei
▼ 12,7%
Profit net
6.144 lei
▼ 71,6%
Datorii
4.426 lei
▲ 26,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 133.085 lei2024: 106.797 lei2025: 93.204 lei93 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 44.871 lei2024: 21.665 lei2025: 6.144 lei6.14420232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
-12,7%
CA / salariat
93.204 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202593.204 lei6.144 lei4.426 lei77.885 lei73.713 lei1
2024106.797 lei21.665 lei3.490 lei124.649 lei121.458 lei1
2023133.085 lei44.871 lei9.282 lei151.206 lei142.728 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RC
ROLLAND COMPANY SRL
CUI 4694975 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CARDIORISK S.R.L.50276860în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

SH
SKIN HARMONY S.R.L.
CUI 55486731 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TM
TUDCON MED S.R.L.
CUI 55438807 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IS
IFCC S.R.L.
CUI 55017107 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE EST S.R.L.
CUI 54969541 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE NOVA S.R.L.
CUI 54942554 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IH
INNOVATIVE HEALING CONCEPT S.R.L.
CUI 54863140 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEODERMIS MEDICAL CENTER SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →