identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

LORVAS COMPANY SRL

CAEN 4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor
CUI 26320670J2009002039223Plătitor TVA din 2009cramahermeziu.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,39mil lei
▲ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
76mii lei
▼ 60,4% vs. 2024
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2022
În anul 2025, LORVAS COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.392.042 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 76.139 lei. Datoriile totale au crescut cu 105,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26320670
Nr. Reg. Comerțului
J2009002039223 · EUID ROONRC.J2009002039223
Cod CAEN
4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-12-11 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
cramahermeziu.ro
Telefon
0232259051

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.392.042 lei
▲ 17,1%
Profit net
76.139 lei
▼ 60,4%
Datorii
808.742 lei
▲ 105,3%
Salariați
6
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.727.961 lei2024: 2.043.369 lei2025: 2.392.042 lei2,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 174.644 lei2024: 192.342 lei2025: 76.139 lei76 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,2%
Creștere CA an/an
+17,1%
CA / salariat
398.674 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.392.042 lei76.139 lei808.742 lei933.068 lei136.139 lei6
20242.043.369 lei192.342 lei393.948 lei580.744 lei246.917 lei4
20231.727.961 lei174.644 lei411.416 lei598.693 lei229.219 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
773 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRODAF 2017 SRL37013239în funcțiune
ASTRA TRIFEŞTI S.R.L.13557934în funcțiune
CREDITUL FERMIERULUI IFN SA30068113în funcțiune
GRUP DE PRODUCATORI CEREALE "LUNCA PRUT" SRL23848299radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al băuturilor · Iași

LB
LE BARON AQUA S.R.L.
CUI 54891302 · Mun. Iaşi
MF
SA.MI.FE S.R.L.
CUI 52565598 · Mun. Iaşi
VS
VINOFELLI S.R.L.
CUI 51842755 · Sat Dancu Com. Holboca
AS
ALTGUST S.R.L.
CUI 48807073 · Mun. Iaşi
MW
MAGISTRAL WINE EXPERT S.R.L.
CUI 46726290 · Mun. Iaşi
RA
REIA-AUGUSTIN S.R.L.
CUI 46373237 · Orş. Târgu Frumos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LORVAS COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →