identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

ANTAR FULL GROUP C&D S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 26368821J2018004347238Plătitor TVA din 2011RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,70mil lei
▲ 14,6% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▼ 73,6% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
În anul 2025, ANTAR FULL GROUP C&D S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.696.105 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,6%. Rezultatul net a fost un profit de 67.843 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26368821
Nr. Reg. Comerțului
J2018004347238 · EUID ROONRC.J2018004347238
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-01-06 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.696.105 lei
▲ 14,6%
Profit net
67.843 lei
▼ 73,6%
Datorii
2.287.272 lei
▲ 25,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.388.394 lei2024: 2.352.646 lei2025: 2.696.105 lei2,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 487.184 lei2024: 256.986 lei2025: 67.843 lei68 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,5%
Creștere CA an/an
+14,6%
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+19,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.696.105 lei67.843 lei2.287.272 lei5.450.372 lei3.163.100 lei
20242.352.646 lei256.986 lei1.825.462 lei4.920.719 lei3.095.257 lei2
20232.388.394 lei487.184 lei954.928 lei3.793.189 lei2.838.261 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
1.431 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CASA GHERGHE S.R.L.43338448în funcțiune
UWE CONSTRUCTION S.R.L.52977823în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

AP
ADDFLOOR PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54110657 · Orş. Pantelimon
FP
FLORANIC PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54093300 · Orş. Pantelimon
AU
ATELIERUL URSILOR S.R.L.
CUI 54013603 · Orş. Pantelimon
A&
A & S CONSTRUCTII SI CURATENIE S.R.L.
CUI 53921928 · Orş. Pantelimon
RS
RC SMART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53748739 · Orş. Pantelimon
RM
RAMERA MENTENANŢĂ S.R.L.
CUI 53369700 · Orş. Pantelimon

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANTAR FULL GROUP C&D S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →