identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

RUTFOOD S.R.L.

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 26385504J04/17/2010Plătitor TVA din 2010RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,85mil lei
▲ 5,0% vs. 2024
Profit net · 2025
538mii lei
▲ 12,9% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, RUTFOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.845.532 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,0%. Rezultatul net a fost un profit de 538.063 lei. Datoriile totale au crescut cu 79,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26385504
Nr. Reg. Comerțului
J04/17/2010 · EUID ROONRC.J04/17/2010
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-01-11 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.28, ET.2 · 4 firme aici
Cod poștal
600360
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.845.532 lei
▲ 5,0%
Profit net
538.063 lei
▲ 12,9%
Datorii
7.759.967 lei
▲ 79,4%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.510.155 lei2024: 1.758.464 lei2025: 1.845.532 lei1,85 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -105.463 lei2024: 476.586 lei2025: 538.063 lei538 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,2%
Creștere CA an/an
+5,0%
CA / salariat
461.383 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-2,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.845.532 lei538.063 lei7.759.967 lei8.298.520 lei538.553 lei4
20241.758.464 lei476.586 lei4.325.377 lei8.147.422 lei3.822.045 lei4
20231.510.155 lei-105.463 lei699.035 lei7.419.494 lei6.720.459 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MB
MAILO BROWN S.R.L.
CUI 46826524 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
IC
INSIEME CONSULT S.R.L.
CUI 28087164 · Comerț cu ridicata nespecializat
PA
PARTMEN SA
CUI 11334812 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Bacău

EC
EST CARE GREEN S.R.L.
CUI 50978725 · Mun. Bacău
VS
VLAMATEO S.R.L.
CUI 50559867 · Mun. Bacău
AT
APOLLO TRAVEL S.R.L.
CUI 48231301 · Mun. Bacău
MR
MIADAR RESIDENCE S.R.L.
CUI 47032734 · Mun. Bacău
AC
ASTON CONNECT S.R.L.
CUI 46850751 · Mun. Bacău
FH
FIALD HOTEL & SPA S.R.L.
CUI 46497448 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RUTFOOD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →