identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

A&C FILL GROUP SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 26385610J04/16/2010Plătitor TVA din 2010TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
293mii lei
▲ 0,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−5.146lei
▲ 52,9% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
21
SEAP · activ 2026
În anul 2025, A&C FILL GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 292.975 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.146 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-5.146 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26385610
Nr. Reg. Comerțului
J04/16/2010 · EUID ROONRC.J04/16/2010
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-01-11 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Orş. Comăneşti
Adresă
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. GÂRLEI, BL.40, AP.14
Cod poștal
605200
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
292.975 lei
▲ 0,3%
Profit net
-5.146 lei
▲ 52,9%
Datorii
27.942 lei
▼ 21,6%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 343.399 lei2024: 292.229 lei2025: 292.975 lei293 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 65.184 lei2024: -10.932 lei2025: -5.146 lei−5.14620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,8%
Creștere CA an/an
+0,3%
CA / salariat
73.244 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025292.975 lei-5.146 lei27.942 lei77.288 lei49.346 lei4
2024292.229 lei-10.932 lei35.656 lei90.148 lei54.492 lei4
2023343.399 lei65.184 lei30.605 lei96.029 lei65.424 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

21

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
15
Valoare totală
19.760 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
12.427 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Bacău

CI
CARPATHIA INSTALL S.R.L.
CUI 55526291 · Orş. Comăneşti
VI
VALY INSTAL SERV S.R.L.
CUI 51308189 · Orş. Comăneşti
NE
NEW ECO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 40308370 · Orş. Comăneşti
AI
ADIMAR INSTAL SRL
CUI 34502605 · Orş. Comăneşti
AI
AIRSAN INSTAL S.R.L.
CUI 55394824 · Sat Buciumi Com. Buciumi
TI
TERMO-INSTAL CLAUDIU S.R.L.
CUI 55130660 · Sat Ciobănuş Com. Asău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2025 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2025 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&C FILL GROUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →