identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

77 LUBRICANTS ROMANIA S.R.L.

CAEN 4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CUI 26405229J2010000011144Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
821mii lei
▲ 16,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−46mii lei
▲ 24,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
311
SEAP · activ 2026
În anul 2025, 77 LUBRICANTS ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 820.731 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.126 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-46.126 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26405229
Nr. Reg. Comerțului
J2010000011144 · EUID ROONRC.J2010000011144
Cod CAEN
4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-01-18 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. PRESEI, NR.4, BIROU NR.38
Cod poștal
520064

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
820.731 lei
▲ 16,9%
Profit net
-46.126 lei
▲ 24,5%
Datorii
419.520 lei
▲ 15,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 571.676 lei2024: 701.984 lei2025: 820.731 lei821 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 16.525 lei2024: -61.090 lei2025: -46.126 lei−46 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,6%
Creștere CA an/an
+16,9%
CA / salariat
410.366 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-144,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025820.731 lei-46.126 lei419.520 lei458.642 lei31.972 lei2
2024701.984 lei-61.090 lei364.564 lei452.412 lei78.098 lei2
2023571.676 lei16.525 lei261.936 lei401.123 lei139.187 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

311

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
311
Valoare totală
574.564 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · Covasna

SA
SRP AGRARSERVICE S.R.L.
CUI 35521796 · Mun. Sfântu Gheorghe
BC
BS COMUNAL SOLUTION S.R.L.
CUI 32900221 · Mun. Sfântu Gheorghe
TA
TRALIA AUTO SRL
CUI 25842560 · Mun. Sfântu Gheorghe
KP
KB PARTS SRL
CUI 20797727 · Mun. Sfântu Gheorghe
DE
D E A IMPEX SRL
CUI 9285149 · Mun. Sfântu Gheorghe
TG
TSI GARAGE S.R.L.
CUI 51855291 · Orş. Baraolt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
77 LUBRICANTS ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →