identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

HARTMAN CAR WASH SRL

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 26489742J2010000077269Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,62mil lei
▼ 4,0% vs. 2024
Profit net · 2025
88mii lei
▼ 41,7% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
În anul 2025, HARTMAN CAR WASH SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.622.332 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,0%. Rezultatul net a fost un profit de 88.120 lei. Datoriile totale au scăzut cu 41,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26489742
Nr. Reg. Comerțului
J2010000077269 · EUID ROONRC.J2010000077269
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-02-08 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.231, C14 · 3 firme aici
Cod poștal
540228
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.622.332 lei
▼ 4,0%
Profit net
88.120 lei
▼ 41,7%
Datorii
494.820 lei
▼ 41,9%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.749.131 lei2024: 2.731.542 lei2025: 2.622.332 lei2,62 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 365.879 lei2024: 151.132 lei2025: 88.120 lei88 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
-4,0%
CA / salariat
655.583 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.622.332 lei88.120 lei494.820 lei1.139.176 lei648.320 lei4
20242.731.542 lei151.132 lei851.550 lei1.524.509 lei702.208 lei5
20232.749.131 lei365.879 lei1.009.437 lei1.684.535 lei696.937 lei4
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
25 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-07-219706/320/2023Judecătoria Targumuresplângere contravenţională PV NR. 23 00000096/11.05.2023FondPetent
2013-05-28727/1371/2013Tribunalul Comercialmurescererea debitorului - L85/2006 art.27 alin.5FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SSALTED S.R.L.
CUI 54556847 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
HS
HARTMANN SPEED S.R.L.
CUI 51694330 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PAVEROM PAVAJE SRL25751089radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Mureș

BS
BYBY SPEDITION S.R.L.
CUI 55083658 · Mun. Târgu Mureş
RL
RARTRANS LOGISTIC S.R.L.
CUI 54853317 · Mun. Târgu Mureş
EC
ESE CARGO S.R.L.
CUI 53788504 · Mun. Târgu Mureş
AS
AGRICAM S.R.L.
CUI 53308509 · Mun. Târgu Mureş
IE
IANIS EUROPEAN TRANS S.R.L.
CUI 52927795 · Mun. Târgu Mureş
MS
MAVARO SPEED S.R.L.
CUI 52215860 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HARTMAN CAR WASH SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →