identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

A2Z EFFECTIVE MANAGEMENT SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 26512462J2010001474407Plătitor TVA din 2010RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,13mil lei
▼ 20,2% vs. 2024
Profit net · 2025
3,39mil lei
▲ 11,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, A2Z EFFECTIVE MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.132.713 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,2%. Rezultatul net a fost un profit de 3.387.145 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26512462
Nr. Reg. Comerțului
J2010001474407 · EUID ROONRC.J2010001474407
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-02-12 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DRUMUL PADUREA PUSTNICU, NR.125A
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.132.713 lei
▼ 20,2%
Profit net
3.387.145 lei
▲ 11,2%
Datorii
22.997.996 lei
▲ 10,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.350.531 lei2024: 7.685.183 lei2025: 6.132.713 lei6,13 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.162.503 lei2024: 3.045.553 lei2025: 3.387.145 lei3,39 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,2%
Creștere CA an/an
-20,2%
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.132.713 lei3.387.145 lei22.997.996 lei35.117.594 lei12.129.400 lei
20247.685.183 lei3.045.553 lei20.837.145 lei35.734.585 lei14.408.922 lei0
20233.350.531 lei2.162.503 lei24.623.807 lei35.784.180 lei13.543.636 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
A2Z SPORT SRL37038527în funcțiune
AVENOR LIVING S.R.L.41334296în funcțiune
S.B.M. INTERNATIONAL SRL6889299radiată
SPORT MEDIA MANAGEMENT SRL15704284radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

IG
IRIDEX GROUP DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55258890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NC
NOVENTRA CAPITAL S.R.L.
CUI 55165839 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DA
DR. ARDELEANU INVESTMENTS S.R.L.
CUI 55156890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S2
SNAGOV 25 S.R.L.
CUI 55106360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SANDYS COMPANY S.R.L.
CUI 55106190 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALEXANDER 2025 S.R.L.
CUI 55106174 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A2Z EFFECTIVE MANAGEMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →