identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

FILARA BIOMED SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 26561708J12/1306/2010Plătitor TVA din 2010RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,08mil lei
▲ 19,2% vs. 2024
Profit net · 2025
447mii lei
▲ 826,8% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Contracte publice
2.170
SEAP · activ 2026
În anul 2025, FILARA BIOMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.082.105 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,2%. Rezultatul net a fost un profit de 447.379 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26561708
Nr. Reg. Comerțului
J12/1306/2010 · EUID ROONRC.J12/1306/2010
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-02-24 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.082.105 lei
▲ 19,2%
Profit net
447.379 lei
▲ 826,8%
Datorii
2.433.856 lei
▼ 7,3%
Salariați
7
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.128.657 lei2024: 4.263.415 lei2025: 5.082.105 lei5,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.054.491 lei2024: 48.272 lei2025: 447.379 lei447 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 72025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,8%
Creștere CA an/an
+19,2%
CA / salariat
726.015 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.082.105 lei447.379 lei2.433.856 lei9.018.028 lei5.035.248 lei7
20244.263.415 lei48.272 lei2.624.125 lei8.416.598 lei5.103.096 lei7
20237.128.657 lei1.054.491 lei2.986.479 lei9.947.430 lei5.870.041 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

2.170

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
55
Valoare totală
116.175 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2.115
Valoare totală
22.418.544 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COMEX-CONTACT SRL3095544radiată
CONTEFILAR SRL38145610în funcțiune
FILARBIS SRL32702178radiată
MIRO SA565943în procedură
PUBLICITICOM SRL16470165radiată
ROMEXPO SA1555425în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Cluj

SS
STOCKAVANTAJE S.R.L.
CUI 55386198 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ASB COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55140958 · Mun. Cluj-Napoca
TC
TARAMED CARE S.R.L.
CUI 54741445 · Mun. Cluj-Napoca
ES
EXTRAFLEX S.R.L.
CUI 54519938 · Mun. Cluj-Napoca
IV
IQ VISIO LENS S.R.L.
CUI 52793049 · Mun. Cluj-Napoca
VT
VDA TRADE POINT S.R.L.
CUI 52765650 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FILARA BIOMED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →