identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

SAS ANALYTICAL SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
CUI 26608304J40/2312/2010Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
33,13mil lei
▲ 17,0% vs. 2023
Profit net · 2024
648mii lei
▼ 75,2% vs. 2023
Salariați
20
▼ 9,1% vs. 2023
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
În anul 2024, SAS ANALYTICAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.134.677 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,0%. Rezultatul net a fost un profit de 647.692 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26608304
Nr. Reg. Comerțului
J40/2312/2010 · EUID ROONRC.J40/2312/2010
Cod CAEN
6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6290. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-03-05 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SFANTA VINERI, NR.29, BL.CORP CLD.A, ET.4
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2024)
33.134.677 lei
▲ 17,0%
Profit net
647.692 lei
▼ 75,2%
Datorii
12.195.152 lei
▲ 28,3%
Salariați
20
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 24.191.767 lei2023: 28.318.535 lei2024: 33.134.677 lei33,13 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.742.047 lei2023: 2.613.173 lei2024: 647.692 lei648 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 192023: 222024: 202020222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
2,0%
Creștere CA an/an
+17,0%
CA / salariat
1.656.734 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,7%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+14,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20247.207.108 $140.879 $2.652.562 $11.050.930 $3.013.509 $20
20236.188.762 $571.085 $2.076.488 $8.542.968 $2.886.252 $22
20225.155.631 $371.257 $1.198.171 $8.342.365 $2.257.686 $19
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
522.924 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii privind tehnologia informației · Municipiul București

MC
MANOLETESTLAB CONCEPT S.R.L.
CUI 51010068 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PR
PRO RISK MANAGMENT S.R.L.
CUI 51006768 · Sector 3 Mun. Bucureşti
NS
NETFLOW SUPPORT S.R.L.
CUI 50987901 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AS
ALTILA S.R.L.
CUI 50975826 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SS
SYNWATCH S.R.L.
CUI 50676310 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RS
RGC SECURITY S.R.L.
CUI 50595894 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAS ANALYTICAL SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →