identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

LEV FITNESS & SPA SRL

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 26738851J12/539/2010Plătitor TVA din 2010RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
801mii lei
▼ 31,6% vs. 2024
Profit net · 2025
196mii lei
▼ 10,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 80,0% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, LEV FITNESS & SPA SRL a raportat o cifră de afaceri de 800.833 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,6%. Rezultatul net a fost un profit de 195.651 lei. Datoriile totale au crescut cu 34,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26738851
Nr. Reg. Comerțului
J12/539/2010 · EUID ROONRC.J12/539/2010
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-04-02 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. PROF. IOAN RUSU, NR.102 B · 2 firme aici
Cod poștal
407280

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
800.833 lei
▼ 31,6%
Profit net
195.651 lei
▼ 10,4%
Datorii
468.433 lei
▲ 34,4%
Salariați
1
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.405.465 lei2024: 1.171.580 lei2025: 800.833 lei801 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 693.926 lei2024: 218.372 lei2025: 195.651 lei196 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 52025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,4%
Creștere CA an/an
-31,6%
CA / salariat
800.833 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025800.833 lei195.651 lei468.433 lei3.505.382 lei2.821.676 lei1
20241.171.580 lei218.372 lei348.637 lei3.243.009 lei2.629.099 lei5
20232.405.465 lei693.926 lei757.238 lei3.493.238 lei2.420.727 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-09-2422739/211/2024Judecătoria Clujnapocasomaţie de platăFondDebitor
2024-06-1914500/211/2024Judecătoria Clujnapocavalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GF
GALAXY FITNESS & SPA S.R.L.
CUI 46995612 · Alte activități sportive

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Cluj

BR
B&O RESIDENCE S.R.L.
CUI 52523711 · Sat Floreşti Com. Floreşti
CW
CABANA WILD VALLEY S.R.L.
CUI 52144769 · Sat Floreşti Com. Floreşti
VS
VERDEMARAMU S.R.L.
CUI 52100924 · Sat Floreşti Com. Floreşti
JB
JUST BUY IT CLUJ S.R.L.
CUI 50214752 · Sat Floreşti Com. Floreşti
PS
PADROMACA S.R.L.
CUI 49909632 · Sat Floreşti Com. Floreşti
CT
CONACUL TURISTIC BELIS S.R.L.
CUI 47719097 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LEV FITNESS & SPA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →