identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

PAUL NEW ID FASHION SRL

CAEN 5320 — Alte activități poștale și de curier
CUI 26751141J29/458/2010Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
962mii lei
▲ 2,0% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▲ 1.381,7% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, PAUL NEW ID FASHION SRL a raportat o cifră de afaceri de 961.795 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,0%. Rezultatul net a fost un profit de 70.379 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26751141
Nr. Reg. Comerțului
J29/458/2010 · EUID ROONRC.J29/458/2010
Cod CAEN
5320 — Alte activități poștale și de curier
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-04-07 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Mizil
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. MIZIL, STR. EROU LT. RADU NICOLAE, NR.10A · 2 firme aici
Cod poștal
105800

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
961.795 lei
▲ 2,0%
Profit net
70.379 lei
▲ 1.381,7%
Datorii
368.933 lei
▼ 16,4%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 548.314 lei2024: 942.794 lei2025: 961.795 lei962 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -151.428 lei2024: 4.750 lei2025: 70.379 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,3%
Creștere CA an/an
+2,0%
CA / salariat
160.299 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+88,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025961.795 lei70.379 lei368.933 lei449.781 lei78.062 lei6
2024942.794 lei4.750 lei441.324 lei466.569 lei12.433 lei6
2023548.314 lei-151.428 lei419.138 lei471.142 lei60.415 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PP
PAMIVIC PROD IMPEX SRL
CUI 9520988 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
OPTIMUS DIAS S.R.L.44533390în funcțiune
SUBLIME TRAVEL S.R.L.50127567în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități poștale și de curier · Prahova

FS
FLOWEISS S.R.L.
CUI 55494580 · Mun. Ploieşti
DS
DRRLIVERY S.R.L.
CUI 54839150 · Sat Gornet Com. Gornet
AS
AIRAMELIST S.R.L.
CUI 54760919 · Sat Cătunu Com. Berceni
AT
AXT TRANSPORT & LOGISTICS S.R.L.
CUI 54728969 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
AS
ANAIDNIC S.R.L.
CUI 54699073 · Sat Fundeni Com. Gura Vitioarei
R2
RIDE 2 EAT S.R.L.
CUI 54302628 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAUL NEW ID FASHION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →