identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

COSTI & ŞTEFANIA INVEST SRL

CAEN 210 — Silvicultură și alte activități forestiere
CUI 26794118J2010000433085Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
96mii lei
▲ 36,3% vs. 2024
Profit net · 2025
3.748lei
▲ 111,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, COSTI & ŞTEFANIA INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 96.382 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,3%. Rezultatul net a fost un profit de 3.748 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26794118
Nr. Reg. Comerțului
J2010000433085 · EUID ROONRC.J2010000433085
Cod CAEN
210 — Silvicultură și alte activități forestiere
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-04-19 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Zărneşti
Adresă
JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.54 · 2 firme aici
Cod poștal
505800

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.382 lei
▲ 36,3%
Profit net
3.748 lei
▲ 111,8%
Datorii
28.012 lei
▼ 39,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 84.835 lei2024: 70.738 lei2025: 96.382 lei96 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -19.227 lei2024: -31.730 lei2025: 3.748 lei3.74820232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,9%
Creștere CA an/an
+36,3%
CA / salariat
96.382 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.382 lei3.748 lei28.012 lei39.571 lei16.744 lei1
202470.738 lei-31.730 lei46.318 lei19.513 lei-26.805 lei1
202384.835 lei-19.227 lei20.002 lei24.927 lei4.925 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
343 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MT
MISTEFA TRANS S.R.L.
CUI 7856320 · Silvicultură și alte activități forestiere

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Silvicultură și alte activități forestiere · Brașov

VI
VIRIDISILVA SRL
CUI 28060460 · Orş. Zărneşti
RN
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL PIATRA CRAIULUI RA
CUI 25615427 · Orş. Zărneşti
RP
REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR PIATRA CRAIULUI RA
CUI 19113639 · Orş. Zărneşti
DS
DON SILVA SRL
CUI 14415652 · Orş. Zărneşti
MT
MISTEFA TRANS S.R.L.
CUI 7856320 · Orş. Zărneşti
IB
IONUŢ BV S.R.L.
CUI 55379212 · Sat Ormeniş Com. Ormeniş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2026 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2026 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COSTI & ŞTEFANIA INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →