identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

NIKSANDRA SRL

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 26846179J2010000280322Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,03mil lei
▲ 0,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1.462lei
▼ 78,6% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
În anul 2025, NIKSANDRA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.029.428 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.462 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26846179
Nr. Reg. Comerțului
J2010000280322 · EUID ROONRC.J2010000280322
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-04-29 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Agnita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Orş. Agnita
Adresă
JUD. SIBIU, ORŞ. AGNITA, STR. AVRAM IANCU, NR.125C · 2 firme aici
Cod poștal
555100
Contact declarat
1.436 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.029.428 lei
▲ 0,3%
Profit net
1.462 lei
▼ 78,6%
Datorii
632.385 lei
▲ 2,6%
Salariați
8
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 844.057 lei2024: 1.026.109 lei2025: 1.029.428 lei1,03 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 34.713 lei2024: 6.840 lei2025: 1.462 lei1.46220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 72025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
+0,3%
CA / salariat
128.679 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.029.428 lei1.462 lei632.385 lei1.097.401 lei465.016 lei8
20241.026.109 lei6.840 lei616.237 lei1.079.791 lei463.554 lei7
2023844.057 lei34.713 lei563.330 lei1.020.044 lei456.714 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
6.171 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NXA S.R.L.
CUI 53065019 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NYBO SIB TRANS SRL27011508în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Sibiu

AF
A FRAME BALEA CHALET S.R.L.
CUI 55007138 · Sat Cârţişoara Com. Cârţişoara
MC
MONTANA CABINS S.R.L.
CUI 54895916 · Orş. Avrig
LN
LENIS NOVA INN S.R.L.
CUI 54877014 · Mun. Sibiu
RT
RIVA TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 54823669 · Orş. Avrig
VC
VALDO CABIN S.R.L.
CUI 54770939 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
MA
MITTANI ADVENTURE S.R.L.
CUI 54650010 · Sat Ilimbav Com. Marpod

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NIKSANDRA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →