identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

TAO CAD INVEST SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 26885968J29/582/2010Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
339mii lei
▼ 10,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−3.215lei
▼ 309,4% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
25
SEAP · activ 2026
În anul 2025, TAO CAD INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 339.305 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.215 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-3.215 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26885968
Nr. Reg. Comerțului
J29/582/2010 · EUID ROONRC.J29/582/2010
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-05-06 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
339.305 lei
▼ 10,1%
Profit net
-3.215 lei
▼ 309,4%
Datorii
58.473 lei
▼ 25,3%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 386.618 lei2024: 377.605 lei2025: 339.305 lei339 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.929 lei2024: 1.535 lei2025: -3.215 lei−3.21520232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,9%
Creștere CA an/an
-10,1%
CA / salariat
84.826 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025339.305 lei-3.215 lei58.473 lei190.480 lei134.919 lei4
2024377.605 lei1.535 lei78.259 lei224.661 lei149.245 lei5
2023386.618 lei5.929 lei56.135 lei200.821 lei147.709 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

25

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
8.940 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
24
Valoare totală
495.475 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Prahova

EE
ELECTROPLAAN ENGINEERING SRL
CUI 37981472 · Sat Băneşti Com. Băneşti
IC
IBYS CONSULTING S.R.L.
CUI 19225691 · Sat Băneşti Com. Băneşti
VK
VEKTOR KRAFTWERK S.R.L.
CUI 55496344 · Mun. Ploieşti
SE
STECORIC ENGINEERING S.R.L.
CUI 55487974 · Mun. Ploieşti
NE
NOVCAN ENGINEERING S.R.L.
CUI 55231525 · Mun. Ploieşti
AG
ALSEBA GROUP S.R.L.
CUI 55225515 · Sat Magula Com. Tomşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TAO CAD INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →