identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

THE BUILDERS OF LIGHT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 26904725J2010000464034Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,71mil lei
▲ 32,8% vs. 2024
Profit net · 2025
224mii lei
▼ 44,3% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, THE BUILDERS OF LIGHT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.709.902 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,8%. Rezultatul net a fost un profit de 223.818 lei. Datoriile totale au crescut cu 374,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26904725
Nr. Reg. Comerțului
J2010000464034 · EUID ROONRC.J2010000464034
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-05-11 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.709.902 lei
▲ 32,8%
Profit net
223.818 lei
▼ 44,3%
Datorii
797.227 lei
▲ 374,0%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.624.135 lei2024: 3.545.950 lei2025: 4.709.902 lei4,71 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.638.094 lei2024: 402.086 lei2025: 223.818 lei224 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
+32,8%
CA / salariat
941.980 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+86,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.709.902 lei223.818 lei797.227 lei6.760.104 lei5.962.877 lei5
20243.545.950 lei402.086 lei168.184 lei5.907.243 lei5.739.059 lei6
20234.624.135 lei1.638.094 lei494.237 lei6.047.210 lei5.552.973 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGENDA 2030 ROMANIA S.R.L.27672046în funcțiune
TEXTIRO CONFEZIONI ARGES SRL12969791în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Argeș

BC
BILCA COMPANY AG S.R.L.
CUI 54506164 · Sat Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti
NC
NTC CIVIL PROJECTS S.R.L.
CUI 52345592 · Sat Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti
VG
VASISTAS GRUP SRL
CUI 16711840 · Sat Ştefăneşti Orş. Ştefăneşti
FF
FLORYN FRY CONSTRUCŢII EXPERT S.R.L.
CUI 55480798 · Sat Lunca Corbului Com. Lunca Corbului
MC
MIRUDEN CONSTRUCT 2026 S.R.L.
CUI 55474214 · Mun. Curtea de Argeş
MC
MRW CONSTRUCT DECOR S.R.L.
CUI 55463240 · Sat Zărneşti Com. Mălureni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE BUILDERS OF LIGHT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →