identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ

CAEN 4632 — Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
CUI 26950179J2010001499235Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
37,04mil lei
▲ 0,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−704mii lei
▲ 37,0% vs. 2024
Salariați
52
▲ 2,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 37.040.566 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 703.801 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 52.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-703.801 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26950179
Nr. Reg. Comerțului
J2010001499235 · EUID ROONRC.J2010001499235
Cod CAEN
4632 — Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2010-05-19 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
37.040.566 lei
▲ 0,3%
Profit net
-703.801 lei
▲ 37,0%
Datorii
4.928.384 lei
▼ 0,9%
Salariați
52
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 9.926.906 lei2024: 36.920.556 lei2025: 37.040.566 lei37,04 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -694.108 lei2024: -1.116.295 lei2025: -703.801 lei−704 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 242024: 512025: 525220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,9%
Creștere CA an/an
+0,3%
CA / salariat
712.319 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-128,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+33,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202537.040.566 lei-703.801 lei4.928.384 lei5.439.774 lei547.211 lei52
202436.920.556 lei-1.116.295 lei4.974.886 lei6.181.622 lei1.251.012 lei51
20239.926.906 lei-694.108 lei4.077.914 lei6.408.256 lei2.367.307 lei24
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.669 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

14 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COOPERATIVA GLODEANU PRODUCTIE OUA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ26794886activitate suspendată
COOP SECURITY S.R.L.39540642în funcțiune
FAT FEED FURAJE SRL23543820radiată
FATROM - ADITIVI FURAJERI SRL15163286în funcțiune
FERMA CÂRLIGU SRL27458159în funcțiune
FERMA COTORCA SRL25496814în funcțiune
FERMA DE PURCEI BUZĂU SRL27458108în funcțiune
FERMA DE REPRODUCŢIE SUINE BUZAU SRL27458094radiată
FERMA GLODEANU SRL24379034în funcțiune
FERMA OLANDEZA SRL23667241radiată
FERMA POGOANELE SRL32923683radiată
FERMENTUM SRL36911606radiată
SOARE BUSINESS CONSULTING S.R.L.47852009activitate suspendată
VENALI INVEST SRL19737268în funcțiune

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · Ilfov

PC
PRIME CUT MEAT DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54337316 · Orş. Pantelimon
GF
GOOD FRESH FISH S.R.L.
CUI 43693946 · Orş. Pantelimon
ML
MEAT LOGISTIC PRODUCTION SRL
CUI 37365537 · Orş. Pantelimon
AB
ARTECH BUSINESS CORPORATION SRL
CUI 31728536 · Orş. Pantelimon
AT
ABSTRACT TRADE IMPORT SRL
CUI 31610238 · Orş. Pantelimon
IR
INTERCARNE ROM SRL
CUI 18747573 · Orş. Pantelimon

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COOPERATIVA SILISTEA PRODUCTIE SUINE COOPERATIVA AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →