identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

SORAMEX GRUP SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 27002607J17/519/2010Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
350mii lei
▲ 269,0% vs. 2024
Profit net · 2025
425mii lei
▼ 23,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, SORAMEX GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 350.233 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 269,0%. Rezultatul net a fost un profit de 424.866 lei. Datoriile totale au scăzut cu 58,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27002607
Nr. Reg. Comerțului
J17/519/2010 · EUID ROONRC.J17/519/2010
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-06-01 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ARCAŞILOR, NR.48 · 2 firme aici
Cod poștal
800198
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
350.233 lei
▲ 269,0%
Profit net
424.866 lei
▼ 23,5%
Datorii
940.862 lei
▼ 58,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.429.129 lei2024: 94.906 lei2025: 350.233 lei350 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 950.037 lei2024: 555.568 lei2025: 424.866 lei425 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
121,3%
Creștere CA an/an
+269,0%
CA / salariat
350.233 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-7,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025350.233 lei424.866 lei940.862 lei4.010.686 lei3.069.824 lei1
202494.906 lei555.568 lei2.263.496 lei4.908.454 lei2.644.958 lei1
20232.429.129 lei950.037 lei1.145.654 lei3.235.043 lei2.089.389 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PA
PEPI ANDABI INVEST S.R.L.
CUI 44052770 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PEPI ANDABI INVEST S.R.L.44052770activitate suspendată
SYLVAN HEIGHTS CONSTRUCT HOME S.R.L.44656504în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Galați

AI
ACTIVE IMOBILIARE INVEST S.R.L.
CUI 55516417 · Mun. Galaţi
TE
THEA ESTATE S.R.L.
CUI 55161950 · Mun. Galaţi
PD
PANORAMIC DANUBE S.R.L.
CUI 55154562 · Mun. Galaţi
ZW
ZAHR WA FAKHAMAH S.R.L.
CUI 55119522 · Mun. Galaţi
CS
CCNS S.R.L.
CUI 55109219 · Mun. Galaţi
PS
PATERSON S.R.L.
CUI 54778398 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SORAMEX GRUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →