identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

CURSURI DE ARME S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 27096750J01/350/2010Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
38mii lei
▼ 21,0% vs. 2024
Profit net · 2025
3.289lei
▼ 68,4% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
2
SEAP · activ 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CURSURI DE ARME S.R.L. (CUI 27096750, nr. J01/350/2010) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Oarda, municipiul Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2010. Activitatea principală: alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 38 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, CURSURI DE ARME S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,0%. Rezultatul net a fost un profit de 3.289 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27096750
Nr. Reg. Comerțului
J01/350/2010 · EUID ROONRC.J01/350/2010
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-06-23 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. CRIDO C.P.M.T. SOLUTIONS SRL · 104 m · CAEN 4100
  2. AGROMEC ALBA IULIA S.A. · 137 m · CAEN 111
  3. NEW TERRA VISION S.R.L. · 141 m · CAEN 8299 · +3 firme la aceeași adresă
  4. LVA UNIVERSAL S.R.L. · 141 m · CAEN 4779
  5. ADRIAN & IZA CURIER S.R.L. · 145 m · CAEN 5320
  6. EUROCARN BIO S.R.L. · 148 m · CAEN 1013 · +1 firme la aceeași adresă
  7. MUNICIPAL TECH S.R.L. · 156 m · CAEN 4664
  8. AUTO SHINE EXPRESS S.R.L. · 175 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202538 mii lei▼ 21,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
13 mii26 mii38 mii51 mii2023 · cifră de afaceri: 51.300 lei2023 · profit net: 20.591 lei20232024 · cifră de afaceri: 48.600 lei2024 · profit net: 10.396 lei20242025 · cifră de afaceri: 38.400 lei38 mii2025 · profit net: 3.289 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
1.509 lei▼ 42,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8559 · 8.192 firme · mai sus decât 26% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Alba · mai sus decât 18% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
8,6% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,6%
Creștere CA an/an
-21,0%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+25,1%/an
Grad de îndatorare
2%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202538.400−21,0%3.289−68,4%8,6%1.50971.30269.793—
202448.600−5,3%10.396−49,5%21,4%2.63569.13966.504—
202351.30020.59140,1%2.37458.48156.107—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
600 lei
Ultimul an
2019

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
9.000 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Întrebări despre CURSURI DE ARME S.R.L.

Este CURSURI DE ARME S.R.L. o firmă activă?

Da. CURSURI DE ARME S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este CURSURI DE ARME S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CURSURI DE ARME S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CURSURI DE ARME S.R.L.?

În 2025, CURSURI DE ARME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 38.400 lei, în scădere cu 21,0% față de 2024, și un profit net de 3.289 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este CURSURI DE ARME S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CURSURI DE ARME S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are CURSURI DE ARME S.R.L. datorii la ANAF?

CURSURI DE ARME S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CURSURI DE ARME S.R.L.?

Sediul social declarat al CURSURI DE ARME S.R.L. este în JUD. ALBA, LOC. OARDA MUN. ALBA IULIA, STR. DUMBRĂVIŢEI.

Ce activitate are CURSURI DE ARME S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CURSURI DE ARME S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559).

Când a fost înființată CURSURI DE ARME S.R.L.?

CURSURI DE ARME S.R.L. a fost înregistrată pe 23.06.2010, cu numărul de ordine în registrul comerțului J01/350/2010.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CURSURI DE ARME S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala