identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

B.M.C. MENAJ CONSTRUCT SRL

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 27103040J2010000373101Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
786mii lei
▲ 3,5% vs. 2024
Profit net · 2025
102mii lei
▲ 258,6% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
22
SEAP · activ 2026
În anul 2025, B.M.C. MENAJ CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 785.616 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,5%. Rezultatul net a fost un profit de 102.370 lei. Datoriile totale au crescut cu 92,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27103040
Nr. Reg. Comerțului
J2010000373101 · EUID ROONRC.J2010000373101
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-06-25 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Recea Com. Bisoca
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT RECEA COM. BISOCA, , NR.128
Cod poștal
127061

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
785.616 lei
▲ 3,5%
Profit net
102.370 lei
▲ 258,6%
Datorii
308.092 lei
▲ 92,6%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 629.988 lei2024: 758.979 lei2025: 785.616 lei786 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 24.096 lei2024: 28.548 lei2025: 102.370 lei102 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,0%
Creștere CA an/an
+3,5%
CA / salariat
785.616 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025785.616 lei102.370 lei308.092 lei410.702 lei102.610 lei1
2024758.979 lei28.548 lei159.945 lei258.596 lei98.651 lei2
2023629.988 lei24.096 lei228.847 lei298.950 lei70.103 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

22

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
7.662 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
30.701 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Buzău

C&
CRISTI & FLORY DEPOZIT S.R.L.
CUI 54827059 · Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti
GE
GLASSO ENGINERING ALUMINIUM S.R.L.
CUI 54545864 · Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
TG
TOMA GRUP BRANDING S.R.L.
CUI 52829584 · Sat Ruşeţu Com. Ruşeţu
CG
CRC GLASS LUX S.R.L.
CUI 52491679 · Mun. Buzău
RH
RED HOME ESSENTIALS S.R.L.
CUI 52196342 · Mun. Râmnicu Sărat
BA
BUILDING ART DEPOT BY EVA & ZIAN S.R.L.
CUI 52131661 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2025 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2025 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
B.M.C. MENAJ CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →