identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

ONE CARS COLLECTION S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 27198210J2010000219256Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
34,98mil lei
▲ 11.916,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−2,32mil lei
▼ 2.394,8% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, ONE CARS COLLECTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.975.174 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11.916,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.316.195 lei. Datoriile totale au crescut cu 110.784,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (37.872.530 lei) depășesc activele totale (35.955.080 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.638.232 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.316.195 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27198210
Nr. Reg. Comerțului
J2010000219256 · EUID ROONRC.J2010000219256
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-07-21 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
34.975.174 lei
▲ 11.916,0%
Profit net
-2.316.195 lei
▼ 2.394,8%
Datorii
37.872.530 lei
▲ 110.784,3%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 429.884 lei2024: 291.071 lei2025: 34.975.174 lei34,98 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 92.563 lei2024: 100.931 lei2025: -2.316.195 lei−2,32 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-6,6%
Creștere CA an/an
+11.916,0%
CA / salariat
11.658.391 lei
Datorii / active
105%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+49,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202534.975.174 lei-2.316.195 lei37.872.530 lei35.955.080 lei-1.638.232 lei3
2024291.071 lei100.931 lei34.155 lei462.317 lei428.162 lei1
2023429.884 lei92.563 lei283.515 lei609.561 lei326.587 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SAME BASKET SRL37916903radiată
XTH TRUST HOLDINGS S.R.L.51086449în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Ilfov

VA
VS AUTO BROKERAJ S.R.L.
CUI 55454110 · Orş. Voluntari
MM
MARIO MBL ENTERPRISE S.R.L.
CUI 55426764 · Orş. Voluntari
CP
CARS PRO XPERT S.R.L.
CUI 55245113 · Orş. Voluntari
IA
I&G AUTO S.R.L.
CUI 54743624 · Orş. Voluntari
MF
MRC F1 LEASE S.R.L.
CUI 54376110 · Orş. Voluntari
CL
CARGOSAZ LOGISTICS S.R.L.
CUI 54308159 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ONE CARS COLLECTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →