identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

M.L.F. ART INVEST SRL

CAEN 4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CUI 27245142J23/1867/2011Plătitor TVA din 2010Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,33mil lei
▼ 36,1% vs. 2024
Profit net · 2025
149mii lei
▲ 419,3% vs. 2024
Salariați
4
▼ 42,9% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
În anul 2025, M.L.F. ART INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.331.471 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,1%. Rezultatul net a fost un profit de 148.724 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27245142
Nr. Reg. Comerțului
J23/1867/2011 · EUID ROONRC.J23/1867/2011
Cod CAEN
4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-08-04 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.331.471 lei
▼ 36,1%
Profit net
148.724 lei
▲ 419,3%
Datorii
1.331.417 lei
▼ 12,0%
Salariați
4
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.878.935 lei2024: 2.084.500 lei2025: 1.331.471 lei1,33 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 545.582 lei2024: -46.577 lei2025: 148.724 lei149 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 72025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,2%
Creștere CA an/an
-36,1%
CA / salariat
332.868 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-3,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.331.471 lei148.724 lei1.331.417 lei4.152.574 lei2.825.733 lei4
20242.084.500 lei-46.577 lei1.512.255 lei4.175.142 lei2.677.009 lei7
20231.878.935 lei545.582 lei1.396.810 lei4.116.446 lei2.723.586 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NT
NOST TRADING S.R.L.
CUI 52942299 · Comerț cu ridicata nespecializat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
JING KANG IMPEX SRL14968849radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · Ilfov

VE
VAST ELECTRONIC S.R.L.
CUI 42747347 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
PD
PJA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 53257294 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
HT
HI-TEC DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 53254271 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
CS
CORINDA S.R.L.
CUI 52829150 · Orş. Măgurele
EL
EOS LIGHTING S.R.L.
CUI 52600385 · Sat Berceni Com. Berceni
EP
ELECTRIC PROTECTION S.R.L.
CUI 52264145 · Sat Clinceni Com. Clinceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M.L.F. ART INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →