identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

MONTANA LINE S.R.L.

CAEN 4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 27354956J40/8435/2010Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
233mii lei
▼ 17,8% vs. 2024
Profit net · 2025
35mii lei
▲ 83,9% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
15ani
din 2010
În anul 2025, MONTANA LINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 233.213 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,8%. Rezultatul net a fost un profit de 34.608 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27354956
Nr. Reg. Comerțului
J40/8435/2010 · EUID ROONRC.J40/8435/2010
Cod CAEN
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4684. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-09-07 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CORNEŞTI, NR.30
Cod poștal
41095
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
233.213 lei
▼ 17,8%
Profit net
34.608 lei
▲ 83,9%
Datorii
432.891 lei
▼ 9,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 334.135 lei2024: 283.542 lei2025: 233.213 lei233 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 298.831 lei2024: 18.817 lei2025: 34.608 lei35 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
-17,8%
CA / salariat
233.213 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+76,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025233.213 lei34.608 lei432.891 lei1.480.632 lei1.047.741 lei1
2024283.542 lei18.817 lei480.600 lei1.486.554 lei1.005.954 lei
2023334.135 lei298.831 lei230.583 lei1.217.512 lei986.929 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Municipiul București

FS
FLEXIMAX SOLAR S.R.L.
CUI 48657200 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MT
MEGA TOOLS PROFESIONAL S.R.L.
CUI 48210473 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ZS
ZENORIO S.R.L.
CUI 42386080 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EI
ESSENTIAL INVEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42201433 · Sector 4 Mun. Bucureşti
PG
PGS GLOBAL TRADING SRL
CUI 30891534 · Sector 4 Mun. Bucureşti
KF
KIROS FULL SRL
CUI 18723876 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONTANA LINE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →