identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

ORTHOALIGNER COMPANY SRL

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 27863585J40/3838/2015Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
900mii lei
▼ 6,6% vs. 2024
Profit net · 2025
226mii lei
▼ 33,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
15ani
din 2010
În anul 2025, ORTHOALIGNER COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 900.477 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,6%. Rezultatul net a fost un profit de 226.337 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27863585
Nr. Reg. Comerțului
J40/3838/2015 · EUID ROONRC.J40/3838/2015
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-12-30 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. LUCIAN BLAGA, NR.21, AP.16 · 14 firme aici
Cod poștal
310023
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
900.477 lei
▼ 6,6%
Profit net
226.337 lei
▼ 33,7%
Datorii
95.893 lei
▲ 0,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.149.073 lei2024: 964.159 lei2025: 900.477 lei900 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 414.203 lei2024: 341.420 lei2025: 226.337 lei226 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,1%
Creștere CA an/an
-6,6%
CA / salariat
450.239 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025900.477 lei226.337 lei95.893 lei2.079.430 lei1.983.537 lei2
2024964.159 lei341.420 lei95.562 lei1.918.403 lei1.822.841 lei2
20231.149.073 lei414.203 lei149.013 lei2.150.572 lei2.001.559 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

13

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SABAKER S.R.L.
CUI 52153007 · Activități de secretariat și servicii suport
MG
MOUNTAIN GREEN INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 48673206 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
AV
AVASĂRUŢA SRL
CUI 37531737 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PC
PRO-CERT EVENTS SRL
CUI 36843838 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
AB
AMEYA BAU SRL
CUI 36507935 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
DC
DE.CO.DE PROFESSIONAL SRL
CUI 30684210 · Activități de design specializat

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLINIC ART SRL15498494radiată
CLINIC ART PRODUCTS SRL15955421în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Municipiul București

CD
C&F DENTAL PRO S.R.L.
CUI 55412211 · Sector 1 Mun. Bucureşti
IM
IMD MED SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54902169 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MR
MEDIFLOW RO S.R.L.
CUI 54835248 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DM
DIANAS MEDTRADE S.R.L.
CUI 54820085 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SD
STERIMED DISTRIBUTIONS S.R.L.
CUI 54354651 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GL
GOWRIE LAXMICO PHARMA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54342711 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ORTHOALIGNER COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →