identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

MAMBRICOLAJ S.A.

CAEN 4615 — Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
CUI 27933834J2011000599405Plătitor TVA din 2011Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
60,49mil lei
▲ 8,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,13mil lei
▲ 4,8% vs. 2024
Salariați
114
▲ 11,8% vs. 2024
Contracte publice
219
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MAMBRICOLAJ S.A. a raportat o cifră de afaceri de 60.491.566 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.134.206 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 114.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27933834
Nr. Reg. Comerțului
J2011000599405 · EUID ROONRC.J2011000599405
Cod CAEN
4615 — Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
2011-01-24 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PRL. GHENCEA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202560,49 mil lei▲ 8,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
15,12 mil30,25 mil45,37 mil60,49 mil2023 · cifră de afaceri: 57.011.260 lei2023 · profit net: 954.063 lei20232024 · cifră de afaceri: 55.986.094 lei2024 · profit net: 1.081.935 lei20242025 · cifră de afaceri: 60.491.566 lei60,49 mil2025 · profit net: 1.134.206 lei2025
Salariați
114▲ 11,8%
20232025
Datorii totale
9,11 mil lei▼ 22,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4615 · 223 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,9% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
+8,0%
CA / salariat
530.628 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+15,3%/an
Grad de îndatorare
33%
Angajați, în timp
119 → 114 (2021–2025, -4%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.491.566+8,0%1.134.206+4,8%1,9%9.108.29027.573.73818.733.987114
202455.986.094−1,8%1.081.935+13,4%1,9%11.679.14129.224.81717.599.781102
202357.011.260954.0631,7%12.772.16529.291.21416.517.846108
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

219

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
142
Valoare totală
47.255 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
77
Valoare totală
183.129 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

8
Dosare în care firma apare ca parte
8
Ca creditor
4
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1133269/3/2026Tribunalul Bucuresticontestaţie decizie de concediereFondPârât
2026-04-0110918/4/2026Judecătoria Sectorul4bucuresticonfirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 NCPP)FondIntimat
2024-06-2721635/3/2024Tribunalul Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor
2024-06-14242/1371/2023*/a2Curtea De Apel Targumuresconcordat preventivApelIntimat Creditor
2024-06-13242/1371/2023*/a2Tribunalul Comercialmuresconcordat preventivFondCreditor
2024-01-22242/1371/2023*Tribunalul Comercialmuresconcordat preventivFondCreditor
2023-05-081536/3/2022Curtea De Apel Bucuresticontestaţie decizie de concediereApelIntimat
2022-01-211536/3/2022Tribunalul Bucuresticontestaţie decizie de concediereFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
0-DAY CAPITAL S.R.L.40631868în funcțiune
CRIPET SERVICE S.R.L.5572810în funcțiune
GAMA MOB IMPEX SRL31575785în funcțiune
GEOMAM PAL GRUP SRL29319530radiată
MAMSPORT TRADING S.R.L.41796031în funcțiune
NOROFERT S.A.12972762în funcțiune
SERVINIO SRL31131081în dizolvare

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 16 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 5 județe: 12 active, cifră de afaceri cumulată 296,83 mil lei, 383 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAMBRICOLAJ S.A. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →