identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

DEANES TRUST & CO SRL

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 27952402J08/77/2011Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
497mii lei
▲ 9,2% vs. 2024
Profit net · 2025
162mii lei
▲ 827,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, DEANES TRUST & CO SRL a raportat o cifră de afaceri de 496.838 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,2%. Rezultatul net a fost un profit de 161.948 lei. Datoriile totale au crescut cu 440,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27952402
Nr. Reg. Comerțului
J08/77/2011 · EUID ROONRC.J08/77/2011
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-01-27 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. REPUBLICII, NR.19 · 6 firme aici
Cod poștal
500030

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
496.838 lei
▲ 9,2%
Profit net
161.948 lei
▲ 827,1%
Datorii
368.408 lei
▲ 440,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 423.845 lei2024: 455.060 lei2025: 496.838 lei497 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 177.141 lei2024: 17.469 lei2025: 161.948 lei162 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,6%
Creștere CA an/an
+9,2%
CA / salariat
496.838 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202598.518 €32.113 €73.052 €207.458 €134.406 €1
202491.477 €3.512 €13.710 €117.412 €103.702 €1
202385.688 €35.812 €42.996 €143.757 €100.762 €1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

KI
KRONSTADT IRISH PUB S.R.L.
CUI 29531183 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TU
TUTORISS SRL
CUI 25625897 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
MT
MARINA TAVI SRL
CUI 5338712 · Activitate nedeclarată
BS
BELVEDERE S.R.L.
CUI 1093652 · Activitate nedeclarată
DE
DEANES SRL
CUI 1089520 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Brașov

CB
CAFE BAR LA AURA S.R.L.
CUI 55411240 · Mun. Braşov
MD
MAISON DIANE S.R.L.
CUI 55195635 · Mun. Braşov
CP
CAFFE PRESTO S.R.L.
CUI 55123787 · Mun. Braşov
MS
MUŞOTI S.R.L.
CUI 54923706 · Mun. Braşov
MS
MISU2GO S.R.L.
CUI 54875013 · Mun. Braşov
BO
BASSED OUT S.R.L.
CUI 54804594 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEANES TRUST & CO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →