identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

VAN DER MUSELE S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 27963339J40/881/2011Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
1,73mil lei
▲ 24,2% vs. 2021
Profit net · 2022
106mii lei
▲ 2.464,2% vs. 2021
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2021
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2022, VAN DER MUSELE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.725.601 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,2%. Rezultatul net a fost un profit de 105.695 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Adresă cu multe firme — 47 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27963339
Nr. Reg. Comerțului
J40/881/2011 · EUID ROONRC.J40/881/2011
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-01-31 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DÂMBOVICIOARA, NR.17, ET.1, AP.3 · 47 firme aici
Cod poștal
23823
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.725.601 lei
▲ 24,2%
Profit net
105.695 lei
▲ 2.464,2%
Datorii
1.915.787 lei
▲ 12,6%
Salariați
6
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 1.328.957 lei2021: 1.389.648 lei2022: 1.725.601 lei1,73 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 65.778 lei2021: 4.122 lei2022: 105.695 lei106 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 72021: 72022: 6620202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
6,1%
Creștere CA an/an
+24,2%
CA / salariat
287.600 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,8%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20221.725.601 lei105.695 lei1.915.787 lei2.695.889 lei767.651 lei6
20211.389.648 lei4.122 lei1.700.785 lei2.362.741 lei661.956 lei7
20201.328.957 lei65.778 lei1.749.558 lei2.407.392 lei657.834 lei7
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

46

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

QF
QUANTUM FISCAL S.R.L.
CUI 49836883 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CD
CONSTRUCT DMB TOTAL S.R.L.
CUI 48967147 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
DB
DNC BET GAMES S.R.L.
CUI 48286056 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
ER
EGOLD RETAIL CONCEPT S.R.L.
CUI 47929005 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
DS
DISTRICTMALL S.R.L.
CUI 46591509 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
BD
BURGERI DE LA ALEX S.R.L.
CUI 46523849 · Restaurante

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Municipiul București

PV
PSP VANZARI S.R.L.
CUI 55261984 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
AMALFI CONCEPTS S.R.L.
CUI 55249018 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VERON STUDIO S.R.L.
CUI 55196495 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
ONZE SHOWROOM S.R.L.
CUI 55194125 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LD
LUMITEX DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 55061595 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SR
SOLING ROMANIA S.R.L.
CUI 55026288 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VAN DER MUSELE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →