identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

INSIGHT TRADING SRL

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 28030982J2011001538409Plătitor TVA din 2011TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,31mil lei
▼ 30,2% vs. 2024
Profit net · 2025
178mii lei
▼ 33,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
44
SEAP · activ 2026
În anul 2025, INSIGHT TRADING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.312.857 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,2%. Rezultatul net a fost un profit de 178.075 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28030982
Nr. Reg. Comerțului
J2011001538409 · EUID ROONRC.J2011001538409
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-02-14 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.312.857 lei
▼ 30,2%
Profit net
178.075 lei
▼ 33,4%
Datorii
404.678 lei
▼ 18,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.565.190 lei2024: 1.879.696 lei2025: 1.312.857 lei1,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 699.156 lei2024: 267.366 lei2025: 178.075 lei178 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,6%
Creștere CA an/an
-30,2%
CA / salariat
1.312.857 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.312.857 lei178.075 lei404.678 lei868.843 lei464.795 lei1
20241.879.696 lei267.366 lei496.557 lei1.224.290 lei727.733 lei2
20232.565.190 lei699.156 lei659.578 lei1.813.946 lei1.154.368 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

44

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
44
Valoare totală
297.108 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ENJOY BUCOVINA S.R.L.41778582radiată
INSIGHT MEDICAL DEVICES SRL29973487radiată
LIFETECH CONSULTING SRL26420806în funcțiune
MEDICAL INNOVATION S.R.L.49439212în funcțiune
NEOTOL HEALTH S.R.L.42833634radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Municipiul București

SV
SL VITANEXOR S.R.L.
CUI 55493887 · Sector 3 Mun. Bucureşti
US
URSAPHARM SINGLE MEMBER S.A. ATHENS SUCURSALA BUCURESTI
CUI 55483328 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PS
PHARMADYNMED SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55374550 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VS
VITAMED SYSTEMS S.R.L.
CUI 55006655 · Sector 3 Mun. Bucureşti
OB
ORAL BIOFILM CONTROL S.R.L.
CUI 54969533 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DR CARDIO S.R.L.
CUI 54700020 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSIGHT TRADING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →