identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

LUXURA INVEST SRL

CAEN 4335 — Alte lucrări de finisare
CUI 28244919J2011000736127Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,12mil lei
▲ 241,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,40mil lei
▲ 473,8% vs. 2024
Salariați
5
▲ 400,0% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, LUXURA INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.121.384 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 241,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.400.479 lei. Datoriile totale au crescut cu 136,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28244919
Nr. Reg. Comerțului
J2011000736127 · EUID ROONRC.J2011000736127
Cod CAEN
4335 — Alte lucrări de finisare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-03-25 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Baciu Com. Baciu
Adresă
JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, STR. URANUS, NR.4 · 4 firme aici
Cod poștal
407055
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.121.384 lei
▲ 241,6%
Profit net
1.400.479 lei
▲ 473,8%
Datorii
942.583 lei
▲ 136,6%
Salariați
5
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.340.414 lei2024: 913.642 lei2025: 3.121.384 lei3,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 379.032 lei2024: 244.076 lei2025: 1.400.479 lei1,40 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 12025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
44,9%
Creștere CA an/an
+241,6%
CA / salariat
624.277 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+93,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.121.384 lei1.400.479 lei942.583 lei2.712.819 lei1.774.648 lei5
2024913.642 lei244.076 lei398.411 lei1.156.458 lei763.290 lei1
20231.340.414 lei379.032 lei131.856 lei682.637 lei555.193 lei10
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CE
CB EXPERT CONT S.R.L.
CUI 52504957 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
EU
EVIMERIA ULTRA S.R.L.
CUI 44948096 · Alte lucrări de finisare
UC
ULTRAFINE CONS SRL
CUI 37297130 · Alte lucrări de finisare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EVIMERIA ULTRA S.R.L.44948096în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de finisare · Cluj

IN
INALEX SRL
CUI 23432504 · Sat Baciu Com. Baciu
BC
B&M CLEAN-BUILDING S.R.L.
CUI 54896512 · Mun. Cluj-Napoca
PS
PUL&PIT S.R.L.
CUI 54479523 · Sat Apahida Com. Apahida
GS
GRAD STONE ART S.R.L.
CUI 54479493 · Sat Chinteni Com. Chinteni
PS
PDG STAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54339430 · Mun. Cluj-Napoca
LH
L H D DESIGN S.R.L.
CUI 54279819 · Mun. Gherla

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUXURA INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →