identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

VFN SAFE BUSINESS S.R.L.

CAEN 4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CUI 28317638J23/944/2023Plătitor TVA din 2011RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,24mil lei
▼ 6,9% vs. 2024
Profit net · 2025
78mii lei
▼ 52,4% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, VFN SAFE BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.240.429 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,9%. Rezultatul net a fost un profit de 78.398 lei. Datoriile totale au crescut cu 58,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28317638
Nr. Reg. Comerțului
J23/944/2023 · EUID ROONRC.J23/944/2023
Cod CAEN
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4791, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-07 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.240.429 lei
▼ 6,9%
Profit net
78.398 lei
▼ 52,4%
Datorii
310.234 lei
▲ 58,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.146.793 lei2024: 1.331.796 lei2025: 1.240.429 lei1,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 114.768 lei2024: 164.547 lei2025: 78.398 lei78 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,3%
Creștere CA an/an
-6,9%
CA / salariat
620.215 lei
Datorii / active
80%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+27,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.240.429 lei78.398 lei310.234 lei389.172 lei78.938 lei2
20241.331.796 lei164.547 lei196.028 lei392.568 lei196.540 lei2
20231.146.793 lei114.768 lei387.436 lei457.429 lei69.993 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CALM ASIGURARI SRL36446382în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · Ilfov

RS
RAWATI S.R.L.
CUI 51016508 · Sat Baloteşti Com. Baloteşti
NH
NMC HEALTHY LIFE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50932779 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
NA
NMC AQUA PURE S.R.L.
CUI 50932698 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
NH
NMC HOME VISION S.R.L.
CUI 50931510 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
MS
MANUTEMAGICE S.R.L.
CUI 50874864 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
MS
MARIMARTEX S.R.L.
CUI 50765409 · Orş. Buftea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VFN SAFE BUSINESS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →