identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

EUROSTYLE SYSTEMS EC SRL

CAEN 7410 — Activități de design specializat
CUI 28330416J40/4457/2011Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,87mil lei
▼ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−1.000mii lei
▲ 2,1% vs. 2024
Salariați
16
▼ 36,0% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, EUROSTYLE SYSTEMS EC SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.871.993 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 999.596 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.290.963 lei) depășesc activele totale (1.164.590 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.063.025 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-999.596 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28330416
Nr. Reg. Comerțului
J40/4457/2011 · EUID ROONRC.J40/4457/2011
Cod CAEN
7410 — Activități de design specializat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7411, 7412, 7413, 7414. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-11 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.871.993 lei
▼ 16,8%
Profit net
-999.596 lei
▲ 2,1%
Datorii
3.290.963 lei
▲ 35,1%
Salariați
16
▼ -9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.730.006 lei2024: 4.653.312 lei2025: 3.871.993 lei3,87 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -932.292 lei2024: -1.020.871 lei2025: -999.596 lei−1.000 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 262024: 252025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-25,8%
Creștere CA an/an
-16,8%
CA / salariat
242.000 lei
Datorii / active
283%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.871.993 lei-999.596 lei3.290.963 lei1.164.590 lei-2.063.025 lei16
20244.653.312 lei-1.020.871 lei2.436.011 lei1.395.188 lei-1.040.318 lei25
20234.730.006 lei-932.292 lei2.442.092 lei2.341.528 lei-20.996 lei26
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de design specializat · Municipiul București

TC
TANOSZ CREATIVE CARAVAN S.R.L.
CUI 51048917 · Sector 6 Mun. Bucureşti
LS
LAYERED S.R.L.
CUI 50962214 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SM
SOWEWAY MARKETING & MORE S.R.L.
CUI 50942667 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PC
POMODORO CREATIVE S.R.L.
CUI 50929846 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MA
MELLIFLUUS ATELIER S.R.L.
CUI 50822695 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MF
MASTER FENG SHUI CLASS S.R.L.
CUI 50692382 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EUROSTYLE SYSTEMS EC SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →