identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

ZOOM DRIVING S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 28372063J24/405/2011Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
525mii lei
▼ 80,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−11mii lei
▲ 69,6% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, ZOOM DRIVING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 524.592 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.613 lei. Datoriile totale au scăzut cu 97,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-10.613 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28372063
Nr. Reg. Comerțului
J24/405/2011 · EUID ROONRC.J24/405/2011
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-19 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Tăuţii-Măgherăuş
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 11, NR.32 · 2 firme aici
Cod poștal
437345
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
524.592 lei
▼ 80,5%
Profit net
-10.613 lei
▲ 69,6%
Datorii
26.945 lei
▼ 97,8%
Salariați
0
▼ -10
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.084.899 lei2024: 2.685.280 lei2025: 524.592 lei525 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 18.798 lei2024: -34.908 lei2025: -10.613 lei−11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 102025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,0%
Creștere CA an/an
-80,5%
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+9,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025524.592 lei-10.613 lei26.945 lei161.481 lei134.536 lei0
20242.685.280 lei-34.908 lei1.225.032 lei1.231.631 lei145.149 lei10
20232.084.899 lei18.798 lei1.141.412 lei1.132.495 lei180.057 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BB
BEAUTY BY LAURA S.R.L.
CUI 43852030 · Activități de coafură și frizerie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CLD&DDD BUSINESS SRL16798643activitate suspendată
SEVEN OAKS SERV S.R.L.51086279în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Maramureș

CS
CEZATRANS S.R.L.
CUI 51300401 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş
ST
SADAEV TRANS EUROP S.R.L.
CUI 49852870 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş
BE
BIZ EUROPE TRANSPORT S.R.L.
CUI 49407938 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş
ST
SWEES TRANS S.R.L.
CUI 49254575 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş
ST
STÎNCA TRUCK SERVICE S.R.L.
CUI 49069225 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş
RN
RADJ NAT ŞTEFAN S.R.L.
CUI 46931325 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZOOM DRIVING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →