identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

PAMIRA SPORT SRL

CAEN 9311 — Activități ale bazelor sportive
CUI 28374404J2011000400327Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
694mii lei
▼ 4,4% vs. 2024
Profit net · 2025
7.242lei
▲ 112,2% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
În anul 2025, PAMIRA SPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 693.853 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,4%. Rezultatul net a fost un profit de 7.242 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28374404
Nr. Reg. Comerțului
J2011000400327 · EUID ROONRC.J2011000400327
Cod CAEN
9311 — Activități ale bazelor sportive
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-20 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ANA IPĂTESCU, NR.27 · 3 firme aici
Cod poștal
550260
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
693.853 lei
▼ 4,4%
Profit net
7.242 lei
▲ 112,2%
Datorii
686.488 lei
▼ 7,1%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 881.900 lei2024: 726.098 lei2025: 693.853 lei694 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 184.597 lei2024: -59.190 lei2025: 7.242 lei7.24220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
-4,4%
CA / salariat
138.771 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025693.853 lei7.242 lei686.488 lei1.563.958 lei876.192 lei5
2024726.098 lei-59.190 lei738.751 lei1.627.285 lei886.463 lei6
2023881.900 lei184.597 lei521.628 lei1.463.123 lei946.102 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.807 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PD
PAMIRA DISTRIBUTION SRL
CUI 16454984 · Activități ale bazelor sportive
PP
PAMIRA PROD SRL
CUI 4408470 · Comerț cu ridicata al produselor textile

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale bazelor sportive · Sibiu

UC
URBAN CLUB S.R.L.
CUI 53993886 · Mun. Sibiu
PS
PADMINTON S.R.L.
CUI 52990725 · Mun. Sibiu
SS
SUPREM SPORT S.R.L.
CUI 52325447 · Mun. Sibiu
SS
SPORTSTAR S.R.L.
CUI 52210269 · Mun. Sibiu
NE
NASSAU EVENTS S.R.L.
CUI 50232651 · Mun. Sibiu
MS
MAT SPORT SIBIU S.R.L.
CUI 48431059 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-29DenumirePAMIRA SPORT S.R.L.PAMIRA SPORT SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAMIRA SPORT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →