identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

MUSURA TRAVEL S.A.

CAEN 1102 — Fabricarea vinurilor din struguri
CUI 28555249J2011001065224Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
163mii lei
▲ 13,1% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii lei
▼ 23,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, MUSURA TRAVEL S.A. a raportat o cifră de afaceri de 162.855 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,1%. Rezultatul net a fost un profit de 18.709 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.390.441 lei) depășesc activele totale (2.836.465 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-553.976 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28555249
Nr. Reg. Comerțului
J2011001065224 · EUID ROONRC.J2011001065224
Cod CAEN
1102 — Fabricarea vinurilor din struguri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
2011-05-27 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Răducăneni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Cozmeşti Com. Cozmeşti
Adresă
JUD. IAŞI, SAT COZMEŞTI COM. COZMEŞTI, , NR.54
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
162.855 lei
▲ 13,1%
Profit net
18.709 lei
▼ 23,4%
Datorii
3.390.441 lei
▼ 2,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 96.028 lei2024: 143.962 lei2025: 162.855 lei163 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.433 lei2024: 24.417 lei2025: 18.709 lei19 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,5%
Creștere CA an/an
+13,1%
CA / salariat
162.855 lei
Datorii / active
120%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025162.855 lei18.709 lei3.390.441 lei2.836.465 lei-553.976 lei1
2024143.962 lei24.417 lei3.466.223 lei2.848.018 lei-618.205 lei1
202396.028 lei7.433 lei3.058.742 lei2.416.121 lei-642.621 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALPRO UNITED RECOVERY S.R.L.43409093în funcțiune
AMATTIS SA17532193radiată
AMICOSOTTIS SA17787499radiată
AMIRASTAR TRADING SA18330761radiată
APRICO CONSULT SRL16790372în funcțiune
COMAT SA921331în funcțiune
COTNARI VIN SA28555230în funcțiune
EPSOMATIC SA17972232radiată
FIMANSAT SA17980707radiată
GORAS CONSULTING SA16810526radiată
GROVAL TRADE S.A.16972528radiată
MINEXFOR SA2114206în procedură
PNEU - SERVICE SA1626623în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea vinurilor din struguri · Iași

DB
DOMENIILE BOHOTIN S.R.L.
CUI 42314041 · Sat Bohotin Com. Răducăneni
VS
VINIFIQUE S.R.L.
CUI 42292393 · Sat Cotnari Com. Cotnari
CV
CRAMA VARZARI S.R.L.
CUI 42210300 · Sat Cotnari Com. Cotnari
CD
CASA DE VINURI COTNARI SA
CUI 29167873 · Sat Cârjoaia Com. Cotnari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MUSURA TRAVEL S.A. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →