identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

MMS COMMUNICATIONS ROMANIA S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 28659878J2011007600405Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
471,56mil lei
▲ 10,5% vs. 2023
Profit net · 2024
8,00mil lei
▲ 34,0% vs. 2023
Salariați
111
▲ 5,7% vs. 2023
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2024, MMS COMMUNICATIONS ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 471.556.985 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,5%. Rezultatul net a fost un profit de 8.003.735 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 111.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28659878
Nr. Reg. Comerțului
J2011007600405 · EUID ROONRC.J2011007600405
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-06-21 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mare
Organ fiscal
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
471.556.985 lei
▲ 10,5%
Profit net
8.003.735 lei
▲ 34,0%
Datorii
169.592.161 lei
▲ 7,3%
Salariați
111
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 377.228.777 lei2023: 426.714.177 lei2024: 471.556.985 lei471,56 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 5.764.947 lei2023: 5.973.204 lei2024: 8.003.735 lei8,00 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 1042023: 1052024: 11111120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
1,7%
Creștere CA an/an
+10,5%
CA / salariat
4.248.261 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,8%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+11,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024471.556.985 lei8.003.735 lei169.592.161 lei185.625.416 lei13.161.653 lei111
2023426.714.177 lei5.973.204 lei158.025.275 lei176.429.463 lei11.131.122 lei105
2022377.228.777 lei5.764.947 lei126.612.159 lei141.969.644 lei10.922.865 lei104
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
155.844 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

RF
REELS FACTORY S.R.L.
CUI 55540210 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AD
A&C DIGITAL HOUSE S.R.L.
CUI 55455905 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TS
TUDOR SOCIETY S.R.L.
CUI 55449423 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DP
DIGITAL PILOT ECOM S.R.L.
CUI 55443145 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BS
BRANDR S.R.L.
CUI 55438653 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
ARTSHOW S.R.L.
CUI 55429035 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MMS COMMUNICATIONS ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →