identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 28678837J2011007730409Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 31.10.2026infiintarefirmaurgent.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
389mii lei
▼ 33,7% vs. 2024
Profit net · 2025
8.458lei
▲ 106,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL (CUI 28678837, nr. J2011007730409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2011. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 389 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 388.575 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,7%. Rezultatul net a fost un profit de 8.458 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (546.041 lei) depășesc activele totale (169.950 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-424.121 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28678837
Nr. Reg. Comerțului
J2011007730409 · EUID ROONRC.J2011007730409
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-06-23 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
30967
Contact declarat
1.792 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
infiintarefirmaurgent.ro
Email
office@infiintarefirmaurgent.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1998 firme.

100 mN12
  1. ALMIR MEDIA SRL · 41 m · CAEN 8299 · +1 firme la aceeași adresă
  2. BON APPETIT SRL · 63 m · CAEN 6820 · +37 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025389 mii lei▼ 33,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
146 mii293 mii439 mii586 mii2023 · cifră de afaceri: 546.774 lei2023 · profit net: -234.324 lei20232024 · cifră de afaceri: 585.821 lei2024 · profit net: -129.979 lei20242025 · cifră de afaceri: 388.575 lei389 mii2025 · profit net: 8.458 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
546 mii lei▼ 9,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6820 · 14.793 firme · mai sus decât 64% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,2% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,2%
Creștere CA an/an
-33,7%
CA / salariat
388.575 lei
Datorii / active
321%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,8%/an
Grad de îndatorare
321%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025388.575−33,7%8.4582,2%546.041169.950-424.1211
2024585.821+7,1%-129.979-22,2%605.596438.304-432.5791
2023546.774-234.324-42,9%769.879697.532-302.6001
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PREMIUM OFFICE PROVIDER S.R.L.42125824în funcțiune
TOP CONSULTANCY S.R.L.40344496în funcțiune
TOP OFFICE PROVIDER S.R.L.41917699radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 1,49 mil lei, 3 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL

Este BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL o firmă activă?

Da. BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?

Da, BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2014 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO28678837.

Ce cifră de afaceri are BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL?

În 2025, BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 388.575 lei, în scădere cu 33,7% față de 2024, și un profit net de 8.458 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL?

În 2025, BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL datorii la ANAF?

BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL?

Sediul social declarat al BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL.

Ce activitate are BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL?

Activitatea principală declarată a BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820).

Când a fost înființată BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL?

BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL a fost înregistrată pe 23.06.2011, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2011007730409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BYBLOSERVE MANAGEMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala