identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

SEVA EVENTS S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 28917330J2019000951382Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,80mil lei
▲ 61,4% vs. 2024
Profit net · 2025
15mii lei
▲ 104,3% vs. 2024
Salariați
22
▲ 10,0% vs. 2024
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, SEVA EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.799.792 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,4%. Rezultatul net a fost un profit de 15.068 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (5.163.055 lei) depășesc activele totale (4.936.312 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-222.015 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28917330
Nr. Reg. Comerțului
J2019000951382 · EUID ROONRC.J2019000951382
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-07-26 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Orş. Băbeni
Adresă
JUD. VÂLCEA, ORŞ. BĂBENI, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.176, CLĂDIREA C9-PARTER
Cod poștal
245100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.799.792 lei
▲ 61,4%
Profit net
15.068 lei
▲ 104,3%
Datorii
5.163.055 lei
▲ 27,3%
Salariați
22
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.866.123 lei2024: 4.211.824 lei2025: 6.799.792 lei6,80 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 716.066 lei2024: -350.314 lei2025: 15.068 lei15 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 142024: 202025: 222220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
+61,4%
CA / salariat
309.081 lei
Datorii / active
105%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+16,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.799.792 lei15.068 lei5.163.055 lei4.936.312 lei-222.015 lei22
20244.211.824 lei-350.314 lei4.057.041 lei3.819.958 lei-237.083 lei20
20233.866.123 lei716.066 lei4.343.060 lei4.456.291 lei113.231 lei14
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGROECO GREEN FARMS S.R.L.43846977radiată
AGROVA PORK FARM S.R.L.39024277în funcțiune
AVIAL POULTRY S.R.L.46317644în funcțiune
CAPITAL SOLAR ENERGY S.R.L.45355186în funcțiune
FRAGEDO DE LA TARA S.R.L.43913715radiată
FRAGEDO FRESH S.R.L.43917482radiată
FRAGEDO NATURA S.R.L.43916649radiată
FREE RANGE ECO S.R.L.18085972radiată
FREE RANGE SRL34802572în funcțiune
INTERMEAT FOOD S.R.L.43569612în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Vâlcea

TV
TAVERNA VRACILOR S.R.L.
CUI 55437585 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RG
ROMFOOD GRILL S.R.L.
CUI 55383701 · Sat Pârâienii de Mijloc Com. Livezi
GL
GRĂTARUL LUI VLAD S.R.L.
CUI 55004620 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SG
SOACRA GĂTEŞTE S.R.L.
CUI 54912677 · Mun. Râmnicu Vâlcea
OP
OLTENCUŢA PUNCT GASTRONOMIC S.R.L.
CUI 54898475 · Sat Olteanca Com. Glăvile
C&
CRUST & ROLL S.R.L.
CUI 54752770 · Sat Runcu Com. Runcu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEVA EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →