identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

G.F.A. SECURITATE SYSTEMS SRL

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 28922353J2011009102404Plătitor TVA din 2011RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,45mil lei
▲ 29,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,87mil lei
▼ 7,6% vs. 2024
Salariați
15
▲ 15,4% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, G.F.A. SECURITATE SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.448.509 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.865.938 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28922353
Nr. Reg. Comerțului
J2011009102404 · EUID ROONRC.J2011009102404
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-07-27 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SFÂNTA TREIME, NR.50, ET.1
Cod poștal
23729

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.448.509 lei
▲ 29,6%
Profit net
1.865.938 lei
▼ 7,6%
Datorii
1.460.313 lei
▼ 40,1%
Salariați
15
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.221.384 lei2024: 4.974.909 lei2025: 6.448.509 lei6,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.299.180 lei2024: 2.019.852 lei2025: 1.865.938 lei1,87 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 152024: 132025: 151520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,9%
Creștere CA an/an
+29,6%
CA / salariat
429.901 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+3,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.448.509 lei1.865.938 lei1.460.313 lei3.325.534 lei1.868.338 lei15
20244.974.909 lei2.019.852 lei2.438.122 lei4.459.805 lei2.022.252 lei13
20236.221.384 lei2.299.180 lei507.073 lei4.026.019 lei3.520.992 lei15
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.000 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MASSA ELECTRIC TOP SRL37597332radiată
PALAVI SISTEM SRL25411770radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Municipiul București

EI
ELECTRO INSTAL CONCEPT S.R.L.
CUI 55452364 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MH
MATAR HOLDINGS S.R.L.
CUI 55445081 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CI
CASATERM INSTAL S.R.L.
CUI 55434821 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FS
FOTOVOLSUN S.R.L.
CUI 55430919 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BG
BND GREEN ENERGY S.R.L.
CUI 55427450 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EE
ESC EXPERT SISTEM S.R.L.
CUI 54982028 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2025 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2025 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
G.F.A. SECURITATE SYSTEMS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →