identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

GALLA COSMETIQUES SRL

CAEN 7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CUI 28940260J23/2036/2011Plătitor TVA din 2011TVA la încasareRO e-Facturadecorent.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
87mii lei
▲ 9,6% vs. 2024
Profit net · 2025
124mii lei
▲ 1.452,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, GALLA COSMETIQUES SRL a raportat o cifră de afaceri de 86.944 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,6%. Rezultatul net a fost un profit de 123.634 lei. Datoriile totale au scăzut cu 92,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28940260
Nr. Reg. Comerțului
J23/2036/2011 · EUID ROONRC.J23/2036/2011
Cod CAEN
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-08-01 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
decorent.ro
Email
contact@decorent.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
86.944 lei
▲ 9,6%
Profit net
123.634 lei
▲ 1.452,5%
Datorii
11.808 lei
▼ 92,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 43.859 lei2024: 79.353 lei2025: 86.944 lei87 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -41.047 lei2024: -9.141 lei2025: 123.634 lei124 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
142,2%
Creștere CA an/an
+9,6%
CA / salariat
86.944 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
932,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202586.944 lei123.634 lei11.808 lei28.773 lei13.266 lei1
202479.353 lei-9.141 lei157.107 lei49.585 lei-110.868 lei1
202343.859 lei-41.047 lei125.372 lei28.155 lei-101.728 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · Ilfov

LI
LEPUSH INNOVATE S.R.L.
CUI 49305164 · Sat Clinceni Com. Clinceni
FG
FUTURE GREEN TOWER TECH S.R.L.
CUI 55403450 · Sat Tunari Com. Tunari
AB
AMB BUSINESS HUB S.R.L.
CUI 54953898 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
RC
ROMANIAN CAMPERS S.R.L.
CUI 54700585 · Orş. Popeşti-Leordeni
DF
DRONE FLIGHT ROMANIA S.R.L.
CUI 53549205 · Sat Măgurele Orş. Măgurele
TR
TWINS RENT S.R.L.
CUI 52867049 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GALLA COSMETIQUES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →