identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

GLASS CONTUR SRL

CAEN 2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
CUI 28987352J2011009831403Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,22mil lei
▲ 10,4% vs. 2024
Profit net · 2025
319mii lei
▲ 4,6% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Vechime
15ani
din 2011
În anul 2025, GLASS CONTUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.216.946 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,4%. Rezultatul net a fost un profit de 318.555 lei. Datoriile totale au scăzut cu 34,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28987352
Nr. Reg. Comerțului
J2011009831403 · EUID ROONRC.J2011009831403
Cod CAEN
2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-08-12 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR SG. NIŢU VASILE, NR.9, CORP C3, ET.1, AP.315
Cod poștal
41541

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.216.946 lei
▲ 10,4%
Profit net
318.555 lei
▲ 4,6%
Datorii
652.307 lei
▼ 34,2%
Salariați
9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.708.428 lei2024: 2.008.076 lei2025: 2.216.946 lei2,22 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 399.187 lei2024: 304.555 lei2025: 318.555 lei319 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 92025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,4%
Creștere CA an/an
+10,4%
CA / salariat
246.327 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+35,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025496.572 $71.353 $146.110 $434.471 $288.835 $9
2024436.776 $66.244 $215.698 $426.647 $211.814 $9
2023373.362 $87.239 $244.862 $391.471 $146.846 $8
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COMPLEX TURISTIC CASCADA PUTNEI SRL1438620radiată
INVICTUS S.R.L.43303130în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de uși și ferestre din metal · Municipiul București

GM
GEI METAL GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52482018 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FS
FULL SERVICE PROD S.R.L.
CUI 47379262 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CD
CONSTRUCT DIVERT PANEL S.R.L.
CUI 46481328 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AW
ASSEB WORKSHOP S.R.L.
CUI 43555021 · Sector 4 Mun. Bucureşti
RP
ROTO PLAIN ANDRIC S.R.L.
CUI 40113548 · Sector 4 Mun. Bucureşti
GM
GEI METAL CONSTRUCT SRL
CUI 33224403 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLASS CONTUR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →