identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

FERMA9 BIOLACT SRL

CAEN 142 — Creșterea altor bovine
CUI 29032205J2011000445382Plătitor TVA din 2013TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
304mii lei
▲ 116,1% vs. 2024
Profit net · 2025
27mii lei
▲ 137,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, FERMA9 BIOLACT SRL a raportat o cifră de afaceri de 304.200 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 116,1%. Rezultatul net a fost un profit de 27.406 lei. Datoriile totale au crescut cu 32,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29032205
Nr. Reg. Comerțului
J2011000445382 · EUID ROONRC.J2011000445382
Cod CAEN
142 — Creșterea altor bovine
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-08-26 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
304.200 lei
▲ 116,1%
Profit net
27.406 lei
▲ 137,1%
Datorii
493.520 lei
▲ 32,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 61.111 lei2024: 140.800 lei2025: 304.200 lei304 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 291.729 lei2024: 11.557 lei2025: 27.406 lei27 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
+116,1%
CA / salariat
304.200 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202568.138 $6.139 $110.543 $333.205 $222.662 $1
202430.625 $2.514 $81.239 $271.734 $210.259 $1
202313.355 $63.755 $46.425 $255.156 $208.731 $1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
35.311 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea altor bovine · Vâlcea

AL
AGRICOLA LUNGEŞTI S.R.L.
CUI 36915810 · Sat Carcadieşti Com. Lungeşti
MT
MEDEADOMY TRANS S.R.L.
CUI 50318222 · Sat Romanii de Sus Orş. Horezu
AM
ANGUS MARIŢA S.R.L.
CUI 47094737 · Sat Mariţa Com. Vaideeni
AL
ANGUS LIVEZI S.R.L.
CUI 43597280 · Sat Pârâienii de Sus Com. Livezi
K&
KLADY & KIVA S.R.L.
CUI 42514643 · Sat Hotărasa Com. Copăceni
SF
SÎIA FARM S.R.L.
CUI 41769606 · Sat Orleşti Com. Orleşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

3

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-19AdresăJUD. VÂLCEA, SAT CARCADIEŞTI COM. LUNGEŞTI, NR.76JUD. VÂLCEA, SAT CARCADIEŞTI COM. LUNGEŞTI, STR. PRINCIPALĂ CARCADIEŞTI, NR.85, 10 MP
2026-08-19Cod CAEN1051142
2026-08-19DenumireFERMA9 BIOLACT S.R.L.FERMA9 BIOLACT SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA9 BIOLACT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →