identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

CVM GAMA INTERTRANS SRL

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 29125517J40/11289/2011Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2020 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2020
182mii lei
▲ 0,9% vs. 2019
Profit net · 2020
49mii lei
▲ 13,2% vs. 2019
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CVM GAMA INTERTRANS SRL (CUI 29125517, nr. J40/11289/2011) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din București, înființată în 2011. Activitatea principală: transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941). Nu este plătitoare de TVA. În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 182 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2020, CVM GAMA INTERTRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 181.562 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,9%. Rezultatul net a fost un profit de 48.885 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 5 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 5 ani (ultimul bilanț: 2020). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29125517
Nr. Reg. Comerțului
J40/11289/2011 · EUID ROONRC.J40/11289/2011
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-09-21 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MOARA ROŞIE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
50239
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. D&G SPECIAL STREET S.R.L. · 30 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  2. IZOPET CONSTRUCT S.R.L. · 30 m · CAEN 4329 · +1 firme la aceeași adresă
  3. BETA AUTO EXPERT SRL · 39 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă
  4. AVE TEAM CONSULTING SRL · 50 m · CAEN 9510 · +1 firme la aceeași adresă
  5. CASPIAN EXIMCOM S.R.L. · 51 m · CAEN 7031 · +5 firme la aceeași adresă
  6. SPONTAN MUSIC PRODUCTION SRL · 57 m · CAEN 5920
  7. ATY EUROPARTS IMPEX SRL · 60 m · CAEN 4672
  8. FULL TIME IMPEX S.R.L. · 60 m · CAEN 4772 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2020182 mii lei▲ 0,9% față de 2019
Cifră de afaceriProfit net
47 mii94 mii141 mii189 mii2018 · cifră de afaceri: 188.601 lei2018 · profit net: 18.755 lei20182019 · cifră de afaceri: 180.002 lei2019 · profit net: 43.181 lei20192020 · cifră de afaceri: 181.562 lei182 mii2020 · profit net: 48.885 lei2020
Salariați
1
20192020
Datorii totale
74 mii lei▲ 42,8%
20182020

Indicatori 2020

Marjă netă
26,9%
Creștere CA an/an
+0,9%
CA / salariat
181.562 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59,8%
Creștere medie anuală (2015–2020)
+3,9%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020181.562+0,9%48.885+13,2%26,9%73.766155.52481.7581
2019180.002−4,6%43.181+130%24,0%51.65884.53132.8731
2018188.60118.7559,9%53.34243.033-10.309—
Încă 4 ani de istoric (2014–2017)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CVM GAMA INTERTRANS SRL

Este CVM GAMA INTERTRANS SRL o firmă activă?

CVM GAMA INTERTRANS SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 04.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este CVM GAMA INTERTRANS SRL plătitoare de TVA?

Nu, CVM GAMA INTERTRANS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CVM GAMA INTERTRANS SRL?

În 2020, CVM GAMA INTERTRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 181.562 lei, în creștere cu 0,9% față de 2019, și un profit net de 48.885 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CVM GAMA INTERTRANS SRL?

În 2020, CVM GAMA INTERTRANS SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CVM GAMA INTERTRANS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CVM GAMA INTERTRANS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are CVM GAMA INTERTRANS SRL datorii la ANAF?

CVM GAMA INTERTRANS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CVM GAMA INTERTRANS SRL?

Sediul social declarat al CVM GAMA INTERTRANS SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MOARA ROŞIE.

Ce activitate are CVM GAMA INTERTRANS SRL?

Activitatea principală declarată a CVM GAMA INTERTRANS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941).

Când a fost înființată CVM GAMA INTERTRANS SRL?

CVM GAMA INTERTRANS SRL a fost înregistrată pe 21.09.2011, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/11289/2011.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CVM GAMA INTERTRANS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala