identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

LORD OF FARM SRL

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 29134574J2017001137130Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,09mil lei
▼ 47,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,25mil lei
▼ 67,6% vs. 2024
Salariați
16
▲ 45,5% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, LORD OF FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.094.106 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.246.361 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29134574
Nr. Reg. Comerțului
J2017001137130 · EUID ROONRC.J2017001137130
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-09-22 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PRAGA, NR.2A, CAMERA 1
Cod poștal
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.094.106 lei
▼ 47,6%
Profit net
1.246.361 lei
▼ 67,6%
Datorii
6.521.798 lei
▲ 1,6%
Salariați
16
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.153.727 lei2024: 9.712.820 lei2025: 5.094.106 lei5,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 340.948 lei2024: 3.842.216 lei2025: 1.246.361 lei1,25 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 112025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,5%
Creștere CA an/an
-47,6%
CA / salariat
318.382 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+140,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.094.106 lei1.246.361 lei6.521.798 lei8.901.994 lei2.304.614 lei16
20249.712.820 lei3.842.216 lei6.420.871 lei10.263.114 lei3.766.232 lei11
20231.153.727 lei340.948 lei698.591 lei1.304.742 lei481.727 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
434.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGROCON VM SRL18164626radiată
CARGOTERRA SPEDITION S.R.L.44792271în procedură
DODOMEAT SOLUTIONS SRL29085129în procedură
POPA'S CENTRAL SRL15145883în funcțiune
ROYAL GREEN ENERGY S.R.L.46055489în procedură
SADY COM SRL6319670în procedură
UZTEL SA1352846în procedură
YKON SOLUTION GRUP SRL16593494în procedură

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Constanța

IM
IO-MA TRANSCONSTRUCT S.R.L.
CUI 54945070 · Mun. Constanţa
BM
BULDO MAX CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49577088 · Mun. Constanţa
AS
AMES SOLUTION S.R.L.
CUI 49339442 · Mun. Constanţa
MS
MBR SERVICES S.R.L.
CUI 49139754 · Mun. Constanţa
UE
UTIL EXCAV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47745851 · Mun. Constanţa
GA
GMI ACTUAL INVEST S.R.L.
CUI 44333554 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LORD OF FARM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →