identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CONF-GINA-IONITA SRL

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 29148146J24/853/2011Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
287mii lei
▲ 96,7% vs. 2023
Profit net · 2024
165mii lei
▲ 61,0% vs. 2023
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2023
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2024, CONF-GINA-IONITA SRL a raportat o cifră de afaceri de 287.173 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 96,7%. Rezultatul net a fost un profit de 165.409 lei. Datoriile totale au crescut cu 44,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29148146
Nr. Reg. Comerțului
J24/853/2011 · EUID ROONRC.J24/853/2011
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-09-26 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.13, BL.13, SC.1, AP.15
Cod poștal
435500
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2024)
287.173 lei
▲ 96,7%
Profit net
165.409 lei
▲ 61,0%
Datorii
139.475 lei
▲ 44,5%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 180.958 lei2023: 146.000 lei2024: 287.173 lei287 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 131.297 lei2023: 102.709 lei2024: 165.409 lei165 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 22024: 3320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
57,6%
Creștere CA an/an
+96,7%
CA / salariat
95.724 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,3%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+5,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024287.173 lei165.409 lei139.475 lei436.346 lei299.148 lei3
2023146.000 lei102.709 lei96.500 lei227.962 lei133.739 lei2
2022180.958 lei131.297 lei70.964 lei304.917 lei236.230 lei3
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Maramureș

XC
XCAPE CREATION MM S.R.L.
CUI 46184769 · Mun. Sighetu Marmaţiei
BL
BRODERY LAND S.R.L.
CUI 40477476 · Mun. Sighetu Marmaţiei
AB
ALEXANDRA-BIANCA CREATIVE SRL-D
CUI 38211382 · Mun. Sighetu Marmaţiei
BI
BRODSAL IDMA S.R.L.
CUI 32940854 · Mun. Sighetu Marmaţiei
BS
BIANMARISA STYLE SRL
CUI 27365041 · Mun. Sighetu Marmaţiei
BA
BI-AX SRL
CUI 23836804 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONF-GINA-IONITA   SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →