identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

BE COOL SHOES SRL

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 29366183J2011002616137Plătitor TVA din 2016RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
370mii lei
▼ 33,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−288mii lei
▼ 876,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 75,0% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2025, BE COOL SHOES SRL a raportat o cifră de afaceri de 369.718 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 287.991 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-287.991 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29366183
Nr. Reg. Comerțului
J2011002616137 · EUID ROONRC.J2011002616137
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-11-21 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BOGDAN VODĂ, NR.72 · 2 firme aici
Cod poștal
900613
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
369.718 lei
▼ 33,1%
Profit net
-287.991 lei
▼ 876,0%
Datorii
425.210 lei
▲ 1,3%
Salariați
1
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.614.060 lei2024: 552.417 lei2025: 369.718 lei370 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -284.157 lei2024: 37.111 lei2025: -287.991 lei−288 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 42025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-77,9%
Creștere CA an/an
-33,1%
CA / salariat
369.718 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025369.718 lei-287.991 lei425.210 lei3.176.533 lei2.751.323 lei1
2024552.417 lei37.111 lei419.598 lei3.458.912 lei3.039.314 lei4
20231.614.060 lei-284.157 lei550.396 lei3.552.599 lei3.002.203 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BS
BDI SECURITY S.R.L.
CUI 22385900 · Activități de protecție și gardă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
IMAGO MAMAIA S.R.L.43911366activitate suspendată
OXYGEN TRAVEL SRL34781020în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Constanța

MS
MIASTER S.R.L.
CUI 55077087 · Mun. Constanţa
OI
ORO ITALIA BOUTIQUE S.R.L.
CUI 54801997 · Mun. Constanţa
RG
RO GMP S.R.L.
CUI 54503494 · Mun. Constanţa
BG
BALEC GROUP S.R.L.
CUI 54431282 · Mun. Constanţa
CM
CAZINO MAMAIA S.R.L.
CUI 52904384 · Mun. Constanţa
BH
BOUTIQUE HOTEL PUI DE URS S.R.L.
CUI 52788883 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BE COOL SHOES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →